Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A ti városotokban van ilyen...

A ti városotokban van ilyen vásár?

Figyelt kérdés

Nálunk már 3 is szokott járni havonta. Mindig előre bedobják a szórólapjukat,és kibérelik havonta egyszer egy iskola vagy tornacsarnok előterét,vagy a művelődési házat.

Ruhán,cipőn,konyhai eszközökön kívül még sok apróságot árulnak.

A háromnak ez a szlogenje (az újságról):

1. Jól jár,ha miránk vár! (Szombatonként jön)

2. Veszem-viszem (Keddenként jön)

3. Vásár-nap (Csütörtökönként jön)


Szoktatok járni? Mi a véleményetek róla? Mit szoktatok venni?



2017. márc. 14. 11:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
1-2 alkalommal hallottam róla, de nagyváros így sokszor elveszlik róla az információ annyi program között. Amikor volt ilyen vásár nem voltam.
2017. márc. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk falun van ilyesmi. Ki lehet fogni jó dolgokat de javarészt elég gagyi cuccok.
2017. márc. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk szokott lenni, egyszer elmentem, de minden iszonyat silány bóvli volt, semmit sem vettem.
2017. márc. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 acelsziv ***** válasza:
93%
Én csak szemétdombnak hívom az ilyet ahol a vén tyúkok kapirgálnak otthonkát keresve. Hihetetlenül vacak minőségű bóvli szemetet árulnak.
2017. márc. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Fővárosi vagyok, itt is van ilyen. 1-2 szer voltam, mert konkrétan kellett valami dolog, amiből nem kellett, hogy minőségi, tartós legyen, hanem csak egyszerhasználatos, és olcsón. Gagyi cuccok vannak ott, tényleg csak egyszerhasználatosnak valók.
2017. márc. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Pécsen állandó vásár van vasárnaponként. Nálunk családi program hogy hajnalban kimegyünk nézelődni a zsibire. Sok jó cuccot lehet venni vannak ruhák bútorok szerszámok elektronikai kütyük stb. Én a használt részt szeretem mert gyakran belefutni nagyon jó minőségű alig használt ruhákba és ha az embernek gyereke van rengeteg gyerekjátékot lehet összevadászni. Szóval én szeretem de az ilyen vándor vásárokhoz még nem volt szerencsém.
2017. márc. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 acelsziv ***** válasza:
91%
6: kevered a bolhapiacot a vándorló szemétdombbal.
2017. márc. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Éveken, mi-több egy évtizeden át v. talán még több is, Pécsen volt ilyen. Nem tudom nem helyiek, valahonnan jöttek másik városból. Egy épület (csház nagy helyiségét, termét bérelték). Több oldalas, szórólap újságban hirdették a termékeiket, reális áron (papucs, hálóing, szabadidő, lakat, zseblámpa, evőeszköz, lábasok, esernyő, bakancs, sportcipő, stb, stb).

Már vagy 1 éve nem találkoztam a reklám újságaikkal.

2017. márc. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
* Egyszer kétszer elnéztem oda. Egy garnitúra női pizsamát vettem legutóbb tőlük (pár éve).
2017. márc. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Régen 14 kerületben volt ilyen. Elég gagyi kacatokat árultak.
2017. márc. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!