Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti vennétek olyan házat amibe...

Ti vennétek olyan házat amibe meghalt valaki?

Figyelt kérdés

2017. márc. 15. 20:07
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%

Azt azért megérdeklődnöm, hogy miképp halt meg az a valaki...

De ha minden más stimmel, miért ne?

2017. márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok házat találsz amelyikben nem halt még meg senki.
2017. márc. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
96%

A mi nappalinkban is kaptak már szívrohamot amit nem élt túl szerencsétlen. Néha belegondolva, hogy ahol én ülök, ott meghalt valaki furcsa, de még nem jelent meg előttem, hát... nekem nem gond annyira.


17/F

2017. márc. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
93%
Persze. Többnyire minden házban meghal valaki, képzelj el egy 100 lakásos panelházat.
2017. márc. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
98%
Persze, mit számít ez.
2017. márc. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Most tervezünk házat venni már ki is néztünk eggyet de kiderült,hogy egy középkorú nő meghalt ott valami betegsége volt! De a ház tetszik meg minden de ez a dolog kicsit vissza tart!
2017. márc. 15. 20:19
 7/29 anonim ***** válasza:
98%
De most komolyan... Ha nem olyan betegség amit ha elkapsz akkor álmában elharapod a párod torkát, mi bajod lenne belőle? Tudom én hogy bánt meg zavar, de ne idegesítsen... Lépj bele a NAGYBETŰS ÉLETBE! Ez az igazi! :) Van akinek vége, neked most kezdődik. Az milyen, ahol egy rokonom akasztotta fel magát? Nem jobb hidd el. Abban is laknak és tudják is.
2017. márc. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Igen tudom! Lehet túl sok szellemjárást néztem :D engem nem is zavart csak ismerőseim is mondták,hogy így nem vennék meg stb... Meg rá van firkálva az ablakra,hogy vigyázz szellem! :D Szerintem sokan ezért nem vették meg mert egy páran már megnêzték
2017. márc. 15. 20:27
 9/29 anonim ***** válasza:
92%
Most ez komoly? Rajta van az ablakon?! Ez beteg :D Nevetek, de nem értem miért. Hát figyelj! Míg nem juttok oda hogy újítotok fel, és mikor felszeditek a parkettát akkor vérrel felfestett pentagrammot találtok alatta, addig nincs gond :D
2017. márc. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Vagy amíg nem szól hozzád egy-egy bútor :DD
2017. márc. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!