Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy lehetnék anyukámmal jobb...

Starboy1 kérdése:

Hogy lehetnék anyukámmal jobb viszonyba?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok skizofréniával vagyok diagnosztizálva szedek rá gyógyszert 11 éve én elfogadtam ezvan születhettem volna másnak is , normális embernek de ezzel kell együt élnem. Anyukám már kevésbé tud vele együt élni mert sokat veszekszünk, nem fogadok sokszor szót neki fenyegetem dolgokkal,lassan már az őrületbe kergetem és én ezt nem veszem magamon észre csak idegesitem sokszor élvezetből,de mégis szeretem őt mégis csak az anyukám és gyakran aggódom is érte.nekem nincs apám aki helyre tegyen,esetleg ha anyukám agyvérzést kap miattam isten ments soha ne legyen ilyen,nem számíthatok másra,rokonok szarnak rám.Rájuk biztos nem számíthatok.a pszchihiáterem megkért hogy jöjjek el anyukámmal,de anyu azóta se hajlandó eljönni vagy már énse tudom mivan.sokszor aggódom érte hogy baja esik ez ilyen rögeszmés szerü dolog mindegy ez az orvos dolga.Többször kidobott már a lakásból olyan dúrván össze vesztünk,aztán vissza engedett de volt olyan is hogy megakart verni engem. Egyébként hozzá teszem sokszor egész jól kijövünk de valamin mindig össze veszünk. Mit csináljak? Mi erre a megoldás?

2017. márc. 25. 08:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Bár én nem vagyok sikzofrén, én is nagyon sokat veszekedtem anyukámmal annak idején, és bizony rosszul is éreztem magam sokszor, hogy annyiszor megbántottam őt... aztán amikor egyetemre mentem, a kollégiumot választottam és bizony jót tett, mert persze tartottuk a kapcsolatot, de kevesebbet lattuk egymast... nem tudom neked van-e lehetoseged elkoltozni, sajat eletet tervezni, jo lenne... de ha nem tudsz, akkor fontos h tudd az anyukad szeret teged akarmilyen is vagy, mert az anyukad :) es amikor duhos vagy, probald meg masba kielni a duhodet, mondjuk a szg-es jatekokba vagy vmi... ne rajta! En ezt tudom tanacsolni remelem vhogy segitettem :)
2017. márc. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!