Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Minden panel ilyen?

Minden panel ilyen?

Figyelt kérdés

Egyszerűen hihetetlen ami itt van. A felő lakó kölyke egész nap fapapucsban rohangál, bútorokat tologat visít.

A folyosón mellettem 2 kutya vonyít akárhányszor csak nyílik a lift ajtó, a másik barom meg egész nap üvölteti a zenét. Az utcán ordibálnak, a parkolóban drogot árulnak. Mi a jóisten lett itt?



2017. márc. 27. 10:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 24 évig panelban laktam, utána beköltöztem az 5. kerületbe egy körfolyosós házba a parlament közelébe.

3 évig laktam ott, most ismét panelban lakom 1 éve.

A 3 év körfolyosós ház sokkal hangosabb, zajosabb, szagosabb, idegesítőbb volt, mint a panel.

Panelban egy dolog zavar, az, hogy átjönnek a szagok a főzésből a szomszédoktól. De soha nem volt még ilyenekben részem, mint amit leírtál...

2017. márc. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is újpalotán élek, már 22 éve. Ezidő alatt 2 házban laktam. Az első valóban nagyon gáz volt, ott 16 évig éltem, aztán 2 utcányira költöztünk, és ahol most vagyok az az egyik legjobb és legmodernebb panelház. Érdekes hogy egy lakótelepen belül mennyi különbség van.
2017. márc. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

"Persze ha egyszer jönnék haza részegen és üvöltözve, meg rugdosva a liftet akkor az összes szomszéd kint lenne hőzöngve hogy ezt nem lehet meg mit képzelek. Na egyszer kipróbálom."


Kérlek ne! Legalább te maradj különb, mint ők! Te egy biztos pont vagy a hülyék között, sajnálom, hogy szenvedés az életed, a többiek meg szarnak rá, hogy ők okozzák ezt neked, de akkor sem a lift a hibás. Most komolyan meg akarsz rongálni egy köztulajdont, csak mert felb*@*szták az agyad? Inkább annak az agyát rongáld meg, aki felb*@*szta a tiédet. :)

2017. márc. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A felső szomszédok nálunk nyugisak, az alsóknál néha hisztizik a kisgyerek. A két szélsőt még SOHA nem hallottam,
2017. márc. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
93%
A panel undorító és egyre rosszabb lesz mert az emberek is egyre szemtelenebbek. Én elszöktem a panelból és ősszintén mondom az életem egyik legjobb döntése volt.Nagyon hangos és költözésen kívül nincs végleges megoldás. Az én "napi menü" ez volt: Felső lakásból - kutya ugatás, zene, magassarkú cipők, labda, valami kaparás, beszélgetés. Alsó lakásból - zene, beszélgetés, köhögés. Oldalsó lakásból - zene, beszélgetés, nevetés, néha kutya ugatás. És ezeket a hangokat úgy halottam mintha nálam a lakásomban lennének.
2017. márc. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Irtózatosan áthallatszanak a hangok, ez tény. De sok előnye is van.
2017. márc. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!