Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyi ideig bírja az ember,...

Mennyi ideig bírja az ember, ha teljesen egyedül marad? Van olyan hogy teljes újrakezdés? (25F)

Figyelt kérdés

A volt barátnőm apja a szemünk láttára itta magát halálba. Évek alatt épült le teljesen, végül kórházba került és nem láttuk többé... A kapcsolatunk ráment a folyamatos feszültségre. A temetés után kiléptem. Mindenkivel megszakítottam a kapcsolatom. Új munkát kerestem vidéken... Úgy éreztem nem tudok már szeretni.


Egy éve élek egyedül, nincsenek barátaim, a szüleimet két-három havonta látogatom. Az új munkatársak családos ötvenes emberek, nincs sok közös témánk. A facebook profilom töröltem, egy éve a kutya se szól hozzám...


Hogy tudnám ezt helyrehozni? Sokszor úgy érzem nem kellek senkinek... Szükségem lenne egy társra... :/



2017. febr. 1. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Újrakezdeni? Mit? Ezt? Ne röhögtess! Fejezd inkább be!
2017. febr. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

#1 Te most komolyan arra biztatod a kérdezőt, hogy legyen öngyilkos? Nemhogy örülnél neki, hogy nem akar az lenni.


Kérdező, keress magadnak egy lányt, és alapíts családot vele. Bár nem tudom mennyi a fizetésed (persze vidéken dolgozol, de talán egy gyereket be tudnátok vállalni, ha ő is dolgozik). Az, hogy sok férfi barátod nincs, még a malmodra is hajthatja a vizet, mert több időt tudnál a feleségeddel és a családoddal tölteni.

2017. febr. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az élet minden szempontból újrakezdések sorozata.

Új lakhely, új munkahely, új társ, új háziállat, új barátok, ... stb.

Minden befejezés és újrakezdés csak tesz hozzánk, ha képesek vagyunk leszűrni a tanulságokat és a továbbiakban tapasztalatként hasznosítani.

Ha te tudatosan elzárkóztál, akkor nehezebben fog menni az új kapcsolatok kialakítása, de nem lehetetlen.

Próbálj olyan munkahelyet és lakhelyet keresni, ahol kicsit pezsgőbb az élet, és a fiatalok (a korosztályod) inkább jelen vannak.

Az internet adta lehetőségeket se hagyd figyelmen kívül!

Sok szerencsét kívánok neked!

2017. febr. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
88%

Egy férfinak keresnie kell a kapcsolatokat,a társaságot.

Ha elásod magad ,senki sem fog hozzádszólni,ha csak nem teszel annak érdekében,hogy fölfigyeljenek rád.

Egy nőnél más a helyzet,mert azt elhívják,viszik a buliba, s ezért gyakorlatilag semmit sem kell tennie csak várnia a sült galambot, vagy mint a pecások a halat.

De egy férfinak keresnie kell a társaságot,mert különben lemarad. Nem muszáj Kamcsatkából Burkinafaszóba átköltözni, nem a helyszín számít hanem a filmszereplők. Elég ha azokat lecseréled. :)

2017. febr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Keress olyan embereket, akikkel boldog vagy. Lehet akár nő is, férfi is.
2017. febr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!