Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszédom fotózgat, mit...

A szomszédom fotózgat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap este zuhogó esőbe, arra lettem figyelmes, hogy valaki fotózgat kintről és szerintem csak a szomszédom lehet,mert abból az ablakból jött a fény amihez ő van legközelebb.Annyi esze legalább lehetett volna, hogy a vakut kikapcsolja.Mindenesetre engem nagyon zavar, hogy valaki a saját házamba fotózgat, szerintetek mit tegyek?
2017. máj. 3. 21:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Ma átmentem hozzá, és azzal védekezett, hogy ő otthon sem volt.(bár szerintem ez nem igaz)
2017. máj. 3. 21:40
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Nem biztos, hogy téged fotóz.
2017. máj. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Saját sztorim, volt velem olyan, hogy az ablakból fotóztam a naplementét, aztán felcsöngetett egy régi ismerős, hogy én mit fotózom őt az utcán, nem is értettem. (Már ha annyi esze lett volna, feltűnhetett volna neki, hogy teljesen nem abba az irányba főkuszáltam a kamerával, hanem felfelé ugye, de a fény terjed). Egyáltalán nem hiszem, hogy téged fotózott volna, mellé miért hazudott volna ilyet? A vaku fénye terjed.
2017. máj. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy fotóz. Fehér villogást akkor is látsz, ha valaki az tucán becsukja a kocsija ajtaját, vagy kinyit/becsuk egy ablakot.
2017. máj. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Masreszt olyan tavolsagba ki vakuzna? Ablakuveg elott ki vakuzna? ??
2017. máj. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Enyhén üldözési mániád lehet, már bocs...
2017. máj. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Miért fotózna téged? Harakszik rád, vagy valami? Mi lenne rá az indítéka? Gondolkozz, és ne ess kétségbe! Ha tényleg fotóz téged, akkor pózolj neki!
2017. jún. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!