Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Lakótársak! Ti szoktatok...

Lakótársak! Ti szoktatok egymás előtt meztelenkedni?

Figyelt kérdés

Most nem arra gondolok,hogy tudatosan,hanem pl a fürdőbe bemenni,amíg a másik zuhanyzik,vagy valamit csinál.


Vagy pl a fürdőből kijöttek-e meztelenül,stb?


2017. máj. 4. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ha csak nem a párom a "lakótársam".
2017. máj. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos nem jellemező. Én laktam egy ideig a viszonzatlan szerelmemmel, mit meg nem adtam volna érte, ha egyszer véletlenül megpillanthatom meztelenül. :D
2017. máj. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Haord2017 ***** válasza:
22%
Nem, undorito dolog lenne ez.
2017. máj. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem.. Hárman lakunk együtt fiúk, nyilván senkinek nincs erre igénye. Mondjuk én a családom körében sem szoktam egy szál wángban flangálni.
2017. máj. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én mindig ügyeltem az ilyesmire (természetesen a párkapcsolat kivétel).
2017. máj. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

Amikor egy évig éltem egyedül a lakásomban akkor fogadtam be magam mellé egy bérlőtársat, egy 32 éves csinos nő jött hozzám lakni, ő csak átmenetileg jött ide fél évre, több oka volt rá. Nyáron költözött ide, amikor nagyon meleg idők voltak, ő kicsit sem zavartatta magát és itt mászkált előttem a konyhába meg a közös nappaliba totál meztelenül.

Én 7 évvel vagyok nála fiatalabb de nagyon csinos nő, nagyon kezdtem rágerjedni, de próbáltam tartani magam. Ő mondta nekem hogy ő alapból nudista életet él, tehát megkért arra ha nagyon zavar akkor előttem felvesz egy köntöst vagy valamit, de azt kérte hogy a szobájában amiért fizet ott hagy meztelenkedhessen.

Persze engedtem neki, csak sokszor kerültünk kellemetlen helyzetbe. Egyik az volt amikor én éppen tusoltam és ő bejött hozzám fogat mosni, tehát nem zavartatta magát hogy ő meztelen bejön a fürdőbe úgy hogy én is meztelen vagyok. Igen csak felizgultam rá amit észrevett de nem akarta egyszer sem hogy több legyen köztünk haveri viszonynál. Páran irigykedtek rám amikor mondtam nekik miről van szó, de hát én szerintem az a nő direkt hergelt ezzel a szokásával.

2017. máj. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok és egy fiú lakótársam van, ő látott engem meztelenül, mert bejött a fürdőszobába mikor borotválkoztam egy szál p...csben, de nem vagyok szégyenlős, nem zavart. Őt még nem láttam meztelenül. Direktbe nem meztelenkedünk.
2017. máj. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!