Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Érdemes reménykednem ebben az...

Érdemes reménykednem ebben az albérletben?

Figyelt kérdés

Ma voltam egy albérletet megnézni, szimpatikus pár fogadott, tetszett a lakás, amit jeleztem is.


Úgy éreztem jól haladt a beszélgetés, később kiderült, hogy a nő, abból a városból jött ahonnan én, onnantól kezdve laza, nevetős hangulatú lett a beszélgetés.


Végül abban maradtunk, hogy kedden fognak keresni, mivel holnap még megtekintené 1 jelentkező a lakást, utána meg ünnepek ugye, szóval egyeztettünk arról, hogyha rám esik a választás, akkor hétvégén költözhetnék is, elmondták mit vinnének, mi maradna.


Ezek tudatában reménykedhetek, vagy ne éljem bele magam inkább még. Egyébként kívülről úgy tűnt nem mutattam rossz benyomást, de hát nem tudhatom belül mit gondolnak rólam.


22/L


2017. jún. 2. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Bp-röl van szó?
2017. jún. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Majd a pénztárca mérete eldönti a kérdést.

Az, hogy egy városból, nevetgélés, stb.. egy dolog. Jó pont de nem minden.

A tulajt jobban érdekli pl, hogy mennyire fix a munkát, mennyit keresel.

Pl a te kereseted 130 nettó és a másik jelentkezőé 300 nettó, akkor gondolhatod ki kapja meg a lakást.

Vagy pl egyik jelölt közvetítőn dolgozik x gyárban, ahol havonta cserélik az embereket, másik jelentkező pedig vezető beosztásban van egy nagymenő cégnél.


Teljesen ne éld bele magad, de a remény hal meg utoljára. Sok sikert.

2017. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Végül is megkaptad a lakást?
2017. nov. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!