Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni a hangoskodo...

Mit lehet tenni a hangoskodo szomszeddal?

Figyelt kérdés

Amikor idekoltoztunk azt mondta a felso szomszed hogy a gyereke azert sir,visit es duborog mert meg kicsi es nem lehet nevelni (3eves gyerek) ...ha kiskoraban nem neveli meg akkor mar kesobb sem fogja..

De nem csak a gyerek hangos hanem az egesz csalad.Allandoan duborognek,leejtenek mindent,huzzak vonjak a szekeket

Valamikor hajnalban porszivoznak is ..mit lehet tenji?!mar tobbszor szoltunk nekik de semmi sem sikerul.



2017. jún. 10. 16:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#9, tekintve hogy 8 éve hallgatom a taplókat és egy normális szomszédom van, az a 15-20 perc, amíg észbekapnak és bekussolnak, azt kibírja bárki. Sajnos a rendőrség ( bevitték fogdára többször kettő szomszédot is) és a közös képviselő se segített, a bírságot, ha kaptak, se fizetik be, mivel többüknek 2 misi felett van a közös költség tartozása, még a gyerekkel üvöltöző is 570 körül járt márciusban. És mostanában ritkábbak a tüc-tüc meg üvöltözös szeánszok, mert ha itthon vagyok megy rá a kontra, érdekes le tudja hallkítani a hangerőt az üvöltésnél is meg a múzsíkánál is mindegyik.


11 éve vettem a lakást, de az utóbbi 8 évben egyre nagyobb ökrök laknak itt, a normálisabbak meg, ha tehetik elhúznak és csak söpredék kön a helyükre. Volt olyan kisgyerekes cigány család, akik 3 hónap után úgy húzták el a csíkot, hogy abban a 3 hónapban csak akkor hallottam a hangjukat, amikor a nő xedjére próbálta a tüc-tücös fæszkalspnak megmagyarázni, hogy kussoljon, mert a gyerekek aludnának, teszem hozzá ezerszer kúltúráltabb volt a csaj, mint amilyen én voltam, amikor én próbáltam még az elején ugyanezt. :D


Amúgy főút melletti földszintes lakás, és amúgy is jól tűröm a zajokat, csak ott szakadt el a cérna, amikor migrén alatt minden hülye egyszerre csinálta.


Az utóbbi 2 hónapban javuló tendenciát mutatnak, valószínűleg nem szeretik a linkin parkot meg a metallicát...

2017. jún. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!