Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mekkora a valószínűsége, hogy...

Mekkora a valószínűsége, hogy egy bizonyos ismerősömmel össze fogok futni 10 év alatt, ha Budapestre költözöm?

Figyelt kérdés

2017. jún. 23. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
1:3222888232
2017. jún. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Kb annyi, mintha csipesszel akarnál elkapni egy legyet.

Kicsi rá az esély, de nem teljesen lehetetlen.

2017. jún. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2: Akkor jó, mert nem akarok vele találkozni.
2017. jún. 23. 17:57
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, akkor más a helyzet! Ha nem akarsz vele találkozni, tuti, hogy fogtok!
2017. jún. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Nagyon ritkan jarok pestre. Kb 2 eve mentem fel a keletibe, es ki jott velem szembe? A szomszedom, aki azelott koltozott fel par evvel Pestre. Mindketten meglepodtunk, ameddig szomszedok voltunk nem igazan koszontunk egymasnak, de akkor igen :D
2017. jún. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én már sok ismerőssel futottam össze. Volt, hogy a testvérem jött velem szembe az utcán, pedig messze lakunk egymástól. Szóval esély az van.
2017. jún. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van rá esély. Én pl.az osztálytársaimmal futok össze,pedig szanaszét lakunk.
2017. jún. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Ez nem feltétlenül igaz amit fentebb írtak hogy kicsi rá az esély. A te gondolkodásodtól függ, ha nagyon tartaszt egy találkozástól, azzal energiát adsz a "tudatalattinak" amelyet a KÉP-zelet működtet és mint egy rádió adóvevő torony kisugározza ezt. Minél többet agyalsz valamin, annál nagyobb a valószínűsége hogy BEVONZOD.


Legalább 20 példát tudnék felsorolni az ilyen "véletlen" vagy sorozatos véletelen találkozásra az életemből. Ebből volt olyan hogy egy erdő mélyén találkoztam egy baráttal aki a fejembe járt, s ha 2 perccel később megyek már nem futunk össze, de kaptam helyjegyet IC-n "véletlenül" régi osztálytárs mellé is... minden a GONDOLKODÁSODTÓL függ.

2017. jún. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ugyanakkora az esélye, mint annak, hogy nincs találkozás vele. Az összefutás megtörténhet bárhol, bármikor, nem szükséges költözni.
2017. jún. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én kétszer is osszefutottam egy volt osztalytarssam Pesten :D Ja es ugy hogy mindketten Debrecenben vegeztunk :Dd
2017. júl. 5. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!