Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miert kell ezt csinalni?...

Miert kell ezt csinalni? Szerintetek direkt csinaljak?

Figyelt kérdés

2 csajjal lakom alberletben. Ok ugyanarra a szakra jarnak, ezert egyutt jarnaj egyetemre es haza. A helyzet az,hogy az esetek 95% aban ott allok az ajto elott,mert nen tudok bemenni.

Van 1 kulcsos zar es alatta van 1 masik, amit csak belulrol lehet nyitni-zarni.

Ok nem foglalkoznak azzal, hogy esetleg ott vagyok vagy sem. Ahogy hazaernek bezarjak, en neg mind kulcsolok, de nem tudon kinyitni, es allok es varom, mig vegre jon valaki,hogy kinyissa az ajtot. 1x nem tudom mennyit ott alltam, es elkezdtem becsengetni, amire az volt a reakcio,hogy jaj milyen duhosen csengetsz.


2017. jún. 28. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem tudod megbeszélni velük akkor költözz el. Lehet, hogy nem is szívesen látnak ott.
2017. jún. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Granataltan nen fogok jovore itt lakni. Az meg,hogy nem latnak szivesen, mig fizetem a szamlakat meg minden, addig befoghatjak a szajukat. 30 napbol 15-20 napot vagyok fenn, es amikor en 1 hetig fennvoltam, ok meg nem, meg en kellett tobbet fizessek a szamlaba, mert 1 hetet egyedul fennvoltam.
2017. jún. 28. 12:44
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Fogod magad, leszeded a másik zárat. Gondolom ha nem kulcsos, akkor le lehet csavarozni. Ha elköltözöl, előtte visszacsavarozod.

Vagy legközelebb te is kizárod párszor a csajokat, hogy szokják az érzést.

Amúgy szerintem nem direkt csinálják, csak kb olyan, mintha nem léteznél a szemükben, magyarul lesz*rnak. Ezt nem sértésként írtam, de szerintem ez lehet a háttérben.

2017. jún. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Lehet nyalják egymás puncikáját és nem akarják, hogy rájuknyiss váratlanul.
2017. jún. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bele van epitve az ajtoba
2017. jún. 28. 13:30
 6/9 A kérdező kommentje:
Rohadtul nem erdekel,hogy mot csinalnak. Mindenkinek van szobaja, menjen be, attol meg nem kell a beajarati ajtot bezarni. Megall az eszem.
2017. jún. 28. 14:06
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Minden alkalommal leüvöltöd a fejüket hogy mi a jó qva anyátoké kell bezárni azt a telibevert ajtót és ha még egyszer ez lesz rájuk rúgod hogy beszakad az egész , akkor rend lesz! Máskülönben tűrheted mert hidd el direkt csinálják!
2017. jún. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%

Én is mindig zárom az ajtót, ha hazaértem. Sokan járkálnak a lépcsőházban, nem érzem jól magam, ha nincs kulcsra zárva. Páromnak is kopogni kell, de nem sértődik meg miatta(pedig az ő lakása)

Mondjuk ha többször szóltál nekik, akkor furcsa. Nem lehet úgy zárni az ajtót, hogy kívülről is nyitható legyen?

2017. jún. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó hogy bezárják vagy sem,hanem direkt úgy zárják be- pedig lehetőség lenne másképp is- hogy a kérdező nehogy be tudjon jönni a saját kulcsával az albérletébe. Ezért mondom ,hogy ez szándékos kibaxás ,semmi egyéb .
2017. júl. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!