Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit gondoltok egy ilyen büdös...

Mit gondoltok egy ilyen büdös húsokat gyűjtögető, raktározgató asszonyról?

Figyelt kérdés

Egy társasházban lakik, az egész ház büdös, a beceneve is ez, hogy Büdös, és mellé a keresztneve. Diplomája is van, pénze is, talán már nyugdíjas, ha jól tudom, kinézetre is átlagos. És ez a hobbija, hogy húsokat vesz, főleg ha le van akciózva, mert hamarosan lejár, elraktározza őket magának (eszébe nincs elfogyasztani), és az egész ház bűzben áll miatta mindig.

Az ottlakók pedig nem tudnak ellene tenni semmit (ennek a nőnek jogai vannak).

Negyedévente végeznek el kényszertakarítást nála, több konténerrel viszik el ami húsokat, lejárt árukat fölhalmozott, majd kifizeti a többszázezres költségeit ennek. Aztán kezdődik elölről az egész.


A történet igaz.


2017. júl. 14. 13:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Hát...Ha igaz,akkor valami nagyon meghibásodott a szerkezettel...

Amúgy nem hiszem,hogy ne lehetne ez ellen tenni semmit!Senkinek sincs joga másokat ily módon zavarni egy társasházban szerintem.

Amúgy ilyen esetet szerintem kezeltetni kellene,nem hagyni,hogy csinálja a hülyeségét.

2017. júl. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 vantel ***** válasza:
85%
Sok ember tűri? Akor birkák, fogjatök össze a töbség legtöbbször győz!
2017. júl. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Valami világvége hívő lehet, az ilyen szintű felhalmozásnak...beszéld rá a konzervekre.
2017. júl. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vagy hülyék vagytok, hogy mindenkit zavar, de senki nem tesz semmit, vagy nem igaz. Amelyik jobban tetszik.
2017. júl. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Nyilvánvalóan pszichiátriai problémája van. Sajnos van ilyen.


Azt sajnos nem tudom, hogy ilyen esetben mit lehet tenni, jogi értelemben, de ez úgyse volt kérdés.

2017. júl. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Akkor ő bizonyára nem szereti a friss húst, if you know what I mean... :3
2017. júl. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy 6-10 ember tud lépéseket tenni 1 ellen, ha akar. Közös képviselő, köjál, önkormányzat.
2017. júl. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

Hallottam már mindenféle kényszergyűjtögetőről / pl. szemét, újságpapír, állatok stb, / de ilyet még soha. Hogy valaki húsokat gyűjtsön.

Természetesen ez is, mint a többi hasonló, mentális betegségtől szenved. / Mert megint más csigaházakat vagy régi képeslapokat gyűjtögetni. / Ezek a pszichés betegek nem ismerik a mértéket, ebben a közegben érzik jól magukat és az Úristenre se hallgatnak, hogy ez így nem helyes. Se rá, a fertőzésveszély miatt, se a szomszédokra nézve. Van, amelyik totálisan kikel magából, mint a hisztis kisgyerek, mikor megszabadítják őket a "kincseiktől". Nem egy ilyet láttam tévében, neten, illetve hallomásból.

Amikor állatokat halmoz fel valaki, gondozni se tudja kellően őket, és köztük már döglött is akad, akkor az állatokat még inkább sajnálom, mert ők végképp nem ezt az életet választották maguknak.

"Büdöskére" rátérve:

Ennyi pénze van, hogy a rothadt húsok elszállítását kifizesse?

Nincs neki rokona, ismerőse? Nem megy hozzá senki látogatóba?

Közös képviselő, vagy gondnok? Nem tud szólni az ÁNTSZ-nek?

Egyébként melyik városban laktok? / bocs, csak kíváncsiságból /.

2017. júl. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Engem nem érint az ügy szerencsére, csak kíváncsi vagyok, ki mit gondol. Egyébként a neten van erről egy cikk.
2017. júl. 14. 17:23
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Linkeld be, kérlek.
2017. júl. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!