Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy segíthetnék ezen a nénin?

Hogy segíthetnék ezen a nénin?

Figyelt kérdés

Panelházban élek és él itt egy néni. Azt mondták róla, hogy boszorkány mert pár éve a környékről az összes kobor macska szerette őt és ő is őket, lejárt etetni és csak ő tudta megfogni őket. Kb 10-15 macska. Aztán a lakók nem szerették a macskákat, mert nyávogtak a néni után meg autokra mentek és egy nő el is vitte őket.

A néni korházba került. Most ujra itthon van, minden este és délben lemegy a ház mellé, cica kaját vinni, és kiabal nekik hangosan és sokáig. De a cicák sehol.

A néni nagyon kitartó. Nagyon sajnalom őt. Hogy tudnék segíteni. Gondoltam, hogy lemegyek és beszélek vele, hogy itt nincsenek cicák, de nagyon szívesen szerzek neki, haza viheti vagy bármi. Tudnatok ötleteket mondani?


2017. júl. 23. 18:09
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerezz egy macskát, és add neki ajándékba!
2017. júl. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyem a pici szívet a néninek!

Adj neki ajándékba egy cicat. Beszélj vele, mond el mi tortent stb..

2017. júl. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos a néni,meg minden... de a cicáknak gazdát kell találni elsősorban. Ha csak a ház előtt eteti őket,azok a környékbe kakilnak,pisilnek,óbégatnak. Az a másik nő hova vitte a cicákat? Állatvédőkhöz?
2017. júl. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A nő valami állatvédő és van valami hely ami az övé és oda vitte. Már egy macska sincs itt.
2017. júl. 23. 19:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szegény :( Szerintem én is ilyen leszek idős koromban.

Amúgy én a helyedben elmondanám neki, hogy elvitték a cicákat, lehet, örülni is fog neki, hogy legalább biztonságosabb helyen vannak, mint ott kint az utcán.

2017. júl. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm... Mennyire jó lehet egy olyan lakásban lakni, ahol a szomszéd lakásból állandó macskapisi meg macskafos szag jön át. Az összeöklendezett lépcsőházról ne is beszéljünk.


Aranyos a néni meg minden, de ne akard visszaszoktatni a dögöket.

2017. júl. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A cicák nem voltak a házba, és nekem pl abszolut nem szomszedom. 6 emelettel lejjebb lakik. De hallani ahogy kiabál.
2017. júl. 24. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!