Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért csinálja velem ezt a...

Miért csinálja velem ezt a szomszéd?

Figyelt kérdés
12 éves leszek és a szüleim szeme előtt fogdossa a seggemet anélkül hogy én engedném neki.

2017. júl. 28. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy felnőttről van szó? Érdemes a szüleidnek mindenképpen szavakkal jelezni, akkor is ha felnőtt, akkor is ha nem. Nem érhet hozzád senki az engedélyed nélkül, ez zaklatásnak minősül.
2017. júl. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már jeleztem nekik de nem érdekli vagy nem tudom.
2017. júl. 28. 11:03
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal szólj a a szüleidnek mèg mielött nagyobb bajod mem lessz belőle,egyèbkènt igen,zaklatásnak minősül.
2017. júl. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
A segged a Te tulajdonod, nem kell hagynod, hogy bárki fogdossa!!!
2017. júl. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Amikor hazaérek akkor szólok de nem fogják elhinni mert most nem otthon vagyok.
2017. júl. 28. 11:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, hogy ilyenek a szüleid, remélem tudod, hogy nem ez a norma. Ha nem akarnak segíteni, mindenképpen próbáld magad távol tartani a szomszédtól, és ha bármi, de bármi más történik, keress egy felnőttet, aki hajlandó segíteni!
2017. júl. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
Ha lány vagy, akkor csak tetszel neki, de ha fiú vagy akkor meg valami nem oké. :D Szerintem erről ne a szüleidnek szólj, hanem a tanárodnak, mert ő komolyabban veszi, mint a te életképtelen szüleid. Ebből rendőrségi ügy is lehet. Ne hamarkodd el a döntést, mert egy pillanat alatt tönkre teheted az életed!
2017. júl. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szólj a szüleidnek, állítsák le, ha ők nem, akkor szólj egy tanárodnak, vagy bárki olyan rokonnak, aki hajlandó ezzel foglalkozni!
2017. aug. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!