Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Aki Romániában él, mennyire...

Aki Romániában él, mennyire lehet érezni most Denisa Răducu halálát?

Figyelt kérdés
Teljesen ledöbbentem, még most sem hiszem el :( két évvel volt idősebb tőlem csak.
2017. aug. 5. 09:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
46%
Ha valaki akarni csaj ismerkedni Romaniabol,irhatna nekem :P (bihar megye).Bocsi Denisa
2017. aug. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 kukorika válasza:
43%
Attól hogy valaki tahó és még csak azt sem tudja egy szomszéd ország egyik legnagyobb popsztárjáról hogy létezik, az csak az ő szégyene... nem kéne neten hirdetni legalább!!! Denisa az egyik legnagyobb manele sztár énekesnő volt, már vagy 10 éve Romániában, és akik a műfajt szeretik, más országokban is ismerték. Romániában az egyik legnépszerűbb szórakoztató zenei műfaj a manele, ha esetleg van még tahó itt aki nem tudta... elég beírni a keresőbe és kismillió találatot kapsz, száz klipje legalább fenn van a youtube-n (hacsak azóta kegyeletből le nem szedték), és mellesleg nagyon jó volt amit csinált, zseniális énekesnő volt és gyönyörűszép... Nyugodj békében Denisa!
2017. nov. 12. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Romaniaban vannak a legjobb enekesek: Conect R,dj sava stb
2017. nov. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Jeszyke válasza:
Tattvamasi0
2018. aug. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Jeszyke válasza:
Igen, én is tudom, hogy megboldogult Denisa Raducu. Bár én magyarországi vagyok, de imádom a zenéjét, a szöszike haját és a csengő-búgó hangocskáját!!!
2019. ápr. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Csonka László válasza:
Nagyon Sajnálom Denisa Raducut bárcsak meg most is élne,amit csinált jól csinálta nekem mindegyik videója tetszik sok embertől hallottam már a zenèit,de sajnos Denisa nèlkül Románia már nem olyan többé.
febr. 17. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!