Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudom felfogni a Linkin...

Nem tudom felfogni a Linkin Park énekesének a halálát?

Figyelt kérdés

Amikor meghallottam nagyon nagy sokkot kaptam.Pár napig sirtam de most egyszerűen szomorú vagyok.

Nem tudtam elmenni a VOLT Fesztiválra,amit nagyon sajnálok..

Régen depressziós voltam mivel sokat bántottak a suliban de az LP hallgatása sokat segitett nekem.Emlékszek mikor ültem a padba és rajzolgattam a Linkin Parkot,erre páran elkezdtek megint bántani.Akkor volt az amikor én torkom szakadtából üvöltöttem és a 4 év után megvédtem magam igazán..

Chester volt a példaképem.Olyan erős akartam lenni mint ő..

Egyszerűen nem tudom felfogni és fogalmam sincs mikor fogom ezt feldolgozni..

Segitsetek plz.



2017. júl. 24. 17:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
13%
Nem is ismerted, akkor meg mit sírsz? Úgy bírom az ilyen divatrajongókat...
2017. júl. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
47%
Ne csináld már..Én is szerettem a Linkin Parkot, mégse gondolom úgy, hogy az énekes halálával értelmetlenné vált az életem...öngyilkos lett ő döntött így, nem önhibáján kívül hosszú szenvedéssel végezte be valami betegség miatt..akkor mégtudnám is sajnálni. de így nem- jöhetnek a piros pacsik
2017. júl. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
6%
Mi az a linki park?
2017. júl. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
11%
Ne aggodj mindig talalsz majd valamit ami szomorkodhatsz. Ha legkozelebb is nyer a fidesz meddig fogsz sirni?
2017. júl. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
41%

Én is szomorú vagyok miatta, de nem rázott meg.

Ő döntött így, és szerintem kicsit önző is volt, hiszen ott volt a banda, a családja, a 6 gyereke!

Nekik milyen szörnyű lehet.

2017. júl. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
32%
Mindenki az énekest gyászolja, a családjára pedig senki sem gondol. Ők sokkal szörnyűbb dolgon mennek keresztül most, mint ő élete során. Hat gyermeke van, és jó eséllyel pokollá tette ezzel a cselekedetével az egész hátralévő életüket.
2017. júl. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
5%

Hát izé... legyél erős, ne add fel meg ilyenek.

Én nem tom ezt átérezni mert most hallottam először erről a fazonról meg a csapatról, mentségemre legyen mondva mindig is inkább a rock zene érdekelt a popot nem annyira követtem nyomon.

2017. júl. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%

Én is így vagyok..

Azóta is.

Sosem voltam hatalmas LP fan, de szerettem azért mindig is.

Mikor felvételire készültem Linkin Parkra edzettem, hiszem, hogy ők segítettek a felkèszülèsben ès a sikerben, olyan inspiráló a legtöbb zenèjük.

Amikor meghallottam hogy mi törtènt vele összeomlottam.

Nem csak konkrètan a szemèlye miatt, hanem kèrdèsek kavarognak bennem:

Miért ilyen élet jutott szegénynek?

Minek élünk, ha meghalunk?

Hogy repült el a tinikorom ilyen gyorsan?

Hogy lehet, hogy senki nem tudott rajta segíteni?

Egy ilyen tehetsèges embernek mièrt kellett ennyit szenvedni ès így meghalni?

Mit èrezhet most a családja?

Miért vannak olyan emberek, akik tönkre tesznek egy gyermeket, egy èletet? Mert a szexuális zaklatás tönkre teszi az embert örökre.


Szörnyű èrzèsek kavarogak bennem azóta is, nehezn találom a helyem most a világban.


De hiszem, hogy ennek így kellett lennie, szenvedett eleget, nem akart tovább, nagy űr marad utána, egy újabb legendával kevesebb a világ. Az idő majd meggyógyítja ezt a sebet a lelkemen.


26N

2017. júl. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
azt se tudom ki az, annyit tudok hogy gazdag volt, jo nagy nyomorek lehetett ha eldobta az aranyéletét a marha allat.
2017. júl. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
55%
Miért lettem lepontozva azért, mert jobban sajnálom Chester barátait, és családját, akiknek az ő halála komoly veszteség volt, és nem a kérdezőt, aki nem is ismerte?
2017. júl. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!