Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csendháborítás?

Csendháborítás?

Figyelt kérdés

a szomszédomnak most hozatak fát, és azt pakolják. olyan hangosan, mintha az én szobámban lennének.

ezért lehet rendőrt hívni?



2017. aug. 25. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Este tíz óra után hivhatod őket ha még mindig ezt csinálják

[link]


Vagy egyszerűen kérd meg őket hogy legyenek szívesek máskor csinálni vagy hallkabban

2017. aug. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Vagy akár segíthetnél is nekik, garantáltan hamarabb végeznének.
2017. aug. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Persze. A csendháborítás egyébként nincs időhöz kötve, délután kettőkor is el lehet követni.


Egyébként, ha nem egy bunkó, állandóan problémás szomszédod van, akkor lehet, megérné neki jelezni.

2017. aug. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

végülis kihívtam a rendőröket, de eredménye nem volt

"hadj pakolják, azt mondták majd 1,5 óra múlva befejezik." (valószínűleg reggelig eltart, mert közbe elmennek piálgatni)

Teljesen mindegy, hogy közbe leszedik a házam oldalát (tényleg esik le a vakolat, ahogy rárakták a fát, és ahogy hordás közben nekimennek)

A rendőrök amúgy persze be sem mutatkoztak, amikor feljelentés szót említettem, az egyik rendőr még kiakadt, hogy csak ő intézhet feljelentést ebben az esetben

én ilyet még nem hallottam

2017. aug. 25. 22:36
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Kva jó... :(


Múltkor én is kihívtam a rendőröket csendháborítás miatt. Számomra alap, hogy amikor ilyen miatt telefonálok, mondom a nevem, lakcímem. Utána a panaszt. Telefon másik végén visszakérdeztek, hogy akkor az én lakcímemen van-e a hangos zene. Mondtam, hogy nem, ha nálam szólna, nem telefonálnék, hanem letekerném a hangerőt...


Ha iszogatás után netán' nekiállnának még pakolni, hívd ki a rendőröket ismét.


Ha pedig kárt okoztak Neked a szomszédok, szembesítsd vele őket, amikor józanok... (Ha van értelme...)

2017. aug. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező, melyik településen vagy, épp házakat nézegetek, hova kéne menni lakni...legnagyobb parám a szomszédok, milyenek lesznek.
2017. aug. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
A fát hangosan lehet csak pakolni ahogy flexelni sem lehet halkan vagy földet rotálni. Kérdező,a rendőrök természetes hogy semmit se csináltak. Ha síri csendet akarsz menj a sírba vagy tanyára,de az életvitelszerű nappali hangokat el kell tűrnöd. A szomszédod helyében még el is küldtelek volna melegebb éghajlatra miközben kiröhögnélek ,hogy ezért rámhívtad a rendőrt.
2017. aug. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ha neked normális az, hogy este 10-re hozatnak fát és hajnali 4-ig pakolnak, akkor szerintem neked kellene a sírba menni. :)

A fél utca nem aludt tőlük. Vannak, akik dolgozni is járnak reggel


Na mindegy, köszönöm a válaszokat

2017. aug. 27. 08:33
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Falu vagy kisváros ?

Megvárhatták volna a reggelt is.De ilyenért kihívni a rendőröket surmóság :D

Kibírtad nem ?

2017. aug. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!