Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A koliban a szobám mellett...

A koliban a szobám mellett építkeznek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar, hogy beköltözés óta, azaz szeptembertől elkezdték felújítani az erkélyt és fúrnak, kalapácsolnak, nem beszélve arról, hogy szellőztetni már lassan 2 hete nem tudok, mert bejön az összes por. Ráadasásul allergiás is vagyok a porra, meg a festékszagra, és már október, de még mindig csinálják. Szóltam, de az volt a válasz, hogy ezt már be kell fejezniük, szobát nem cserélhetek, mert senki sem akar elmozdulni a helyéről. Nem tudok a zajtól rendesen tanulni. Mit tegyek? Nem azért fizettem ki a kolidíjat, hogy ezt hallgassam....
2017. okt. 9. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát akkor füldugó. :/



Van olyan, amit saját füledhez igazítanak és vannak ezek:


[link]

2017. okt. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
;(
2017. okt. 9. 14:36
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

Mégis mikor szeretnél te aludni?

Vagy a munkások este 10 órakkor is dolgoznak? Reggeltől?

2017. okt. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Este kell szellőztetni, amikor nem porolnak ès aludni is. ;)
2017. okt. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aludni este alszom, nyilván. De hogy jött ez ide? Tanulásról írtam.
2017. okt. 9. 15:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Komolyan "aludni"-t olvastam. :D

Délután/este szellőztetsz. A felújítás alatt meg tanulsz a könyvtárba, koli más helyein.

2017. okt. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak nem az ELTE? :D

A kolidíjról annyit, hogy mikor nem volt nálunk fűtés novemberben, és szólni mertünk, azt kaptuk válasznak, hogy örülj, hogy ennyi pénzért Újbudán lakhatsz...

Nem mondom, hogy költözz albérletbe, az se sokkal jobb. Vicc, hogy az ember 20 és 30 éves kora közt nem tud élhető helyen lakni.

2017. okt. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!