Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Édesanyáddal élsz 24 évesen?

Édesanyáddal élsz 24 évesen?

Figyelt kérdés
Milyen okból kifolyólag? Szánt szándékból vagy sajnos így alakult, hogy bírjátok egymást?

2017. okt. 22. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

Szerencsére már leléptem onnan. Nem sok pozitív dolgot kaptam tőle.


24/F

2017. okt. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Anyagi okokból kifolyólag. Ha elmennék albiba, még annyit sem tudnék félre rakni, mint most, pedig az sem egy nagy szám... Nem zavarom hogy itthon élek, meg úgy van vele hogy gyűjtögessek. De csak azért hogy külön éljek, nem fogom a fizetésem egy részét albérleti díjra kihajítani.
2017. okt. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen ugyanabból az okokból mint az elöttem ìró.Mèg nincs is keresetem normàlis.
2017. okt. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

En 26 eves koromig otthon laktam es ma is nagyon vagyom vissza. Teny hogy nem panelben hanem egy nagy csaladi hazban, es mai napig a csaladomat szeretem a legjobban. Szoval jol “birtam”...

Őszinten baromira sajnalom azokat akik sosem tapasztaltak meg az igazi csalad melengeto erzeset... :,(

2017. okt. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Én 21 éves koromban költöztem el. Most 24 vagyok. Jól keresek, sokat teszek félre az albérlet mellett is. Számomra fontosabb a pénznél az önállóság. 120 ezres fizuból is kifizettem olykor 60 ezret is albérletre.
2017. okt. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10%

igen, semmiből kifolyólag, miért ne


van házam pár cég kocsi minden


és jól főzök, mosok, takarítok


de nem megyek külön, csípjük egymást az ősökkel, kapcsolat meg eddig nem érdekelt,

ha lessz 300 métert arrébb költözök..


24f

2017. okt. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

Anya meghalt 15 éve.


Apámékkal éltem, de 21 évesen már alig jártam haza, 23 évesen elköltöztem, és azóta mégannyira sem.

Hosszú, ha jó lett volna a kapcsolatunk és nem hagy cserben, hogy betöltöttem a 18-at, akkor minden más lett volna, bár már vszeg akkor is külön élnék a kedvesemmel.

2017. okt. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!