Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért akarják a szüleim, hogy...

Miért akarják a szüleim, hogy elköltözzek itthonról? Ti hány évesen repültetek ki otthonról?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok dolgozom élem a hétköznapi emberek életét. Pár hónapja csak azt hallom tőlük,hogy elköltözhetnék már tőlük meddig fogok náluk lakni szerezz már egy nőt stb.... !!! Úgy képzeljétek el,hogy semmi problémám nincsen velük nem szoktunk kiabálni veszekedni erre ők már kidobnának otthonról ? Hogy van ez ? :D

2016. jún. 12. 20:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
85%
Nos, az én gyerekem még csak fele annyi idős, mint te, de már most úgy gondolja, hogy ha felnőtt lesz, elkoltozik. Minden normális ember vágyik a külön önálló életre
2016. jún. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
72%

18 évesen költöztem el.

21F

2016. jún. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
28%

#1 igen mindenki vágyik rá.. valaki megteheti, míg a másik nem.


Nem mindenki akar vadidegenekkel együtt lakni, szobát bérelni és azért dolgozni, hogy legyen hol laknia.

2016. jún. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
84%

20 évesen költöztem el, amikor egyetemre mentem. A nyarakat azért otthon töltöttem, de amikor volt barátnőm akkor nyáron sem igazán voltam otthon. Amikor végeztem a tárgyaimmal, 8-9 megint otthon voltam és ott írtam a szakdogámat és készültem fel a záróvizsgára, valamint onnan kerestem állást. Aztán 26 évesen végül megint elköltöztem, de most már dolgozom egy másik városban.


Viszont a csattanó, hogy jelentkeztem egy állásra közelebb az otthonomhoz, úgyhogy ha összejön most 28 évesen újra haza fogok költözni és a szüleimet ez nem zavarja.

2016. jún. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
23%

3!

Nem kell idegenekkel lakni, lehet egyedül is albérletet kivenni. Értelmes szülő olyan embert akár nevelni, aki felnottkent megállapodás a saját lábán és nem a szülőkön eloskodik. 26 évesen azért már jo pár éve kellene hogy dolgozzon, ergo mehetne albérletbe

2016. jún. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
52%

#5 aha, megnézem, hogy nettó 100-110e ből Pesten hogy bérelsz albérletet. Lepukkant kis lakások 80e-nél kezdődnek + rezsi.


ha 1x bekerül az albérletes mókuskerékbe, akkor onnan soha nem fog kikerülni. Azért fog dolgozni, hogy legyen hol laknia meg legyen mit kajálnia és az egész sz@ros élete erről fog szólni.

2016. jún. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
84%

Én 18 évesen egyetemre mentem egy másik városba, ez általában félig elköltözésnek tekinthető, de én mondjuk nem jártam túl gyakran haza. 24 éves koromban pedig összeköltöztem barátnőmmel, aki jelenleg a feleségem.



Ettől függetlenül semmi baj, ha valaki anyagi megfontolások miatt 26 évesen még a szüleinél lakik. Idegenekkel, de haverokkal sem laknék én szívesen együtt, igaz én megtehetném, hogy egyedül béreljek egy lakást, de nem mindenki van ezzel így. Amúgy szingli munkatársaim is megtehetik, de mégis vegyes a kép, vannak akik másokkal együtt bérelnek, vannak akik egyedül.

2016. jún. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
50%

6!

Biztosan nagyon meglepő lesz, amit mondok, de képzeld, a világ kicsit nagyobb, mint Pest. Vidéki városok, külföld mond valamit? A fizetése se kell hogy 100e legyen. Jó szakma, jó munkahely, nem feladni. Ennyi

2016. jún. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
57%

Én 22 évesen költöztem el.


26 évesen tényleg nem anyukádék nyakán kéne lógnod. Illett volna spórolni és saját lakást/házat venni valahol.

2016. jún. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Honnan tudod,hogy nem spóroltam ? Nem az anyagiak miatt kérdeztem a kérdést hanem,hogy ti mit gondoltok erről az esetről. Én jól érzem itthon magamat ők meg ki akarnának már rakni pfej
2016. jún. 13. 11:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!