Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Meg akarta fogni a fenekem a...

Meg akarta fogni a fenekem a szomszéd?

Figyelt kérdés

Tegnap este jöttek át apukám születésnapját ünnepelni. Ki akartam venni egy üdítőt és ahhoz lehajoltam (egy szekrény aljában van az üdítő, a tej stb) és a fenekem fölött kb.:2 cm-rel megfogta a derekamat. Az volt a célja hogy a fenekemet fogja meg?

Én 12 éves lány vagyok, ő 57 (azt hiszem) éves férfi.



2017. nov. 1. 06:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
25%

Azt hügy mit akart nem tudja senki.

De egy kisgyerekkel sokszor van és sok ember hogy meg simogatja, megpuszilja. Mert olyan kis aranyosak.

Ebbe ne láss bele semmi rosszat. Majd ha tényleg megfogja a feneked akkor ráérsz parázni.

2017. nov. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
25%
Ebben én se látok semmi rossz szándékot, szerintem csak ártatlan gesztus volt a részéről (reméljük).
2017. nov. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
29%
Olyan jó segged van már 12 évesen?
2017. nov. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
13%
Értesítsd a TEK, majd ők leteperik a bűnőzőt.
2017. nov. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
63%

valószínűleg nem, de a derekadat se fogdossa


legközelebb ordíts fel hogy ne taperolj


tök jó hogy a kisgyerekek cukik stb, de idegen emberek sehogy se érintkezzenek velük

2017. nov. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
8%

Kisgyerek ! Aki azt tudja magáról elképzelni, hogy mások, ( Férfiak ) esetleg már figyelik / nézik, és meg is fogdosnák a fenekét !? Tudom itt most nem nekem kellene kérdéseket feltennem, de egy kisgyereknek segge van, vagy fenek?

Elképzelhető , hogy a kérdező esetleg túl reagálta az esetet? Szerintem igen, de ha mégse akkor én kérek elnézést.

2017. nov. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%
Ne tapogasson, ha gyerek vagy, ha nem. Vigyázz vele.
2017. nov. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Egyszer elmentem előtte és megpaskolta a fenekemet. Félni valóm vsn?😞
2017. nov. 1. 09:51
 9/23 anonim ***** válasza:
61%
Megpaskolta a fenekedet? Na az azért már ad okot aggodalomra! Szóltál valakinek róla? Nyugodtan szólj a szüleidnek, hogy nem érzed jól magad a férfi közelében, és hogy mit csinált. Remélhetőleg megszakítják vele a kapcsolatot.
2017. nov. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
26%

Megkívánt, ha paskolta a püspökfalatodat. Miért hajolgatsz el férfi előtt? Meglátja a mókusod körvonalát. Gondolom szétett lábbal űlsz a széken, anya nem tanította az etikettet?

Egy nagymama fia összejött egy gyermekes nővel, nyolc éves lány volt vagy tíz már nm tudom. Nagymama lett, mert lett egy fiú unokája, és hétvégén vigyázott rá. Nekem meg mesélte, hogy állandóan szétrakja a lábait a kislány, és ő neveli, ő szól rá, hogyan kell a testet. Nem hibáztatlak, de ha ez a nő a mentorod, gugolva vetted volna ki a colát, és nem a férfi arcábahajolva.

2017. nov. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!