Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Péntek a pihenésé. Miért...

Péntek a pihenésé. Miért isznak, orditanak?

Figyelt kérdés
Minden péntek éjjel megy az orditas. ivás. Mit tegyek? Közterület felügyelet nem csinál semmit,csak elküldi őket. Nincs nyugalma azembernek. Melyik rendfenntartó szervet lehetne kivívni hogy rendet tegyen?
2017. dec. 1. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Péntek a bulizásé :) Aludj vasárnap.
2017. dec. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Vasárnap a pihenés napja.

Pénteken általában buliznak az emberek mert sokan hátfőtől-péntekig melóznak.

2017. dec. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Bulizzanak máshol valami mezőn ott lehet orditani!
2017. dec. 1. 19:10
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Rendőröket? Bulizzon olyan helyen, ahol nem zavar másokat.
2017. dec. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Elég szánalmas ha valakinek az ordítozás és rendbontás jelenti a bulizást. Mi ha bulizunk táncolunk.
2017. dec. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha szombat este buliznának nem zavarna? Havonta 1szer szoktam elmenni a barátaimmal szórakozni, beülni valahová pizzázni. Pénteken én is jobban szeretek eljárni (ha megyek) bulizni, mert ha kicsit jobbra sikerül az este/hosszabbra akkor van egy szombatom amin pihenhetek, mert vasárnap többnyire tanulok/dolgozok így arra kipihenem magam.
2017. dec. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Miért itt nekünk írod. Menj ki és mond meg nekik.

Nagyon kevés az esélye hogy közülük valaki pont ezt olvassa.

2017. dec. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
3%
Mi van papa, elfogyott a csirkefarhát? :D
2017. dec. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
"Péntek a pihenésé". Már a kinek. Más meg azért várja a pénteket, mert akkor "indul a buli".
2017. dec. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A mai világban nem tudsz ellene tenni semmit. Ez a természetes, hogy bepiálva üvöltenek.

Volt szerencsém iskolavárosban tölteni a hétvégét. Péntek éjfél körül sétálgattam, a 10 perces úton 3 különböző részeg bandát láttam. Üvöltöttek, sikítoztak. Mind középsulis korúak vooltak. Sajnos ez a mai péntek esti utcakép már tök normális.

2017. dec. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!