Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért engeditek, hogy a...

Miért engeditek, hogy a családotokban alkoholt igyanak? Aztán más hallgatja éjjel, hogy az utcán orditanak!

Figyelt kérdés
2017. máj. 15. 08:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
11%
Jogos. Mi nem engedjük. És nem is ordítanak kint az utcán.:)
2017. máj. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%
Én sem engedem,bár én egyedül élek, itthon egyedül nagy ritkán megiszok egy dobozos sört, de ettől még nem érzem,hogy ordítanom kellene az utcán :) Anyám abszolút nem iszik, bátyám se, bár mint írtam már nem velük élek.
2017. máj. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Istenem....hat egy felnőtt embernek ne én mondjam mar ne mit csinál..meg h miert engedem..hat ha velem el normalis annyira h ne orditson egy kis alkoholtol..amugy én sose hallgatom hogy ordítanak ejjel.eddig Sehol eletemben
2017. máj. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Én szoktam alkoholt inni, de valahogy mégsem érzek utánna arra kényszert hogy az utcán ordítsak.
2017. máj. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
55%

Jajj már.... megint ez a besavanyodott kérdés..... "én luzer vagyok, nem járok bulizini, ne járjon senki se, ha nem üljön otthon kussba"

Fogadd el, hogy vannak ilyen emberek...

Zavar? Menj le durrants bele a fejébe, es elmegy....

Nyuszi vagy? Hívjál rendőrt...

Vagy csak ne ücsörögj az ablakba, es ne mással foglalkozz....

2017. máj. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%

Hát néha iszik a párom, sőt én is van, hogy iszok 1-2 pohárral, de eszünkbe se jutott utána az utcán kiabálni.

Ezek a kiabálós részegek szerintem buli előtt vagy után lévő fiatalok, nekik meg elnézem, sajnos hamar elmúlik ez a felszabadultság.

2017. máj. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%

Ha valaki nem tud úgy inni, hogy UTÁNA is kulturáltan viselkedjen, az gáz, és nem én felelek érte.


Mellesleg hülye kérdés, ha ünnepség van, megkívnálok mindenkit egy likőrrel, stb, de nem itatom le őket.

2017. máj. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
38%

Én megértem a kérdezőt, egy kocsma és egy vasútállomás közvetlen szomszédsága mellett laktunk. Sivítva vihogó hullarészeg bulihuligánok, a padon ücsörögve ordítva okádó kamaszgyerek, vonatról tévedésből leszállt, szintén betépett verekedő házaspár... Minden egyes elb.szott szombat éjszaka erről szólt. Nyáron főleg.


Azóta a kocsmát bezárták szerencsére, a vasútról idetévelygő idióták valamennyivel kevesebben vannak.


Ja igen, többször hívtunk mi vagy a szomszédok a rendőrséget, de sajnos ők sem tudnak többet tenni, mint a hajnali első vonatra felteszik az importot vagy megkérik a hülyéket, hogy arrébb ordítsanak.

2017. máj. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%
A csaladom kiskoru tagjai nem isznak, a tobbiek meg nem tartoznak az uralmam ala :)
2017. máj. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%
Mert a szesztilalom már majdnem 100 éve véget ért.
2017. máj. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!