Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Akaratlanul is megaláztuk a...

Akaratlanul is megaláztuk a lakótársunkat?

Figyelt kérdés

Hárman lakunk egy albiban, én (21/L) és még két fiú. Az egyik fiú lakótársunk ma még 9-kor is aludt, mi meg úgy döntöttünk hogy megvicceljük. Leesett az első idei hó, én fogtam 2 marék havat az erkélyről és a másik sráccal bementünk a szobájába hogy felébresszük. A lakótársam lerántotta róla a takarót én meg rávágtam a havat, hogy ébresztő!!!! Szegény srác viszont meztelen aludt, ott volt csupaszon előttünk hirtelen a takaró nélkül. Szegény csak dadogott és az sem tudta, hol van.


Nem akartunk rosszat, de ez nagyon ciki volt szerintetek? Megaláztuk?



2017. dec. 3. 18:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Marha nagy bunkók vagytok!

Mi lenne, ha veled tették volna ezt, a te szobákban, a te ágyamban?

2017. dec. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Akaratlanul? Ja, mert véletlenül dobtál havat az ágyába.

Rohadt nagy parasztok vagytok.


21 évesen lehetne már annyi eszed, hogy tudd hogy mit jelent az, hogy privát szféra.

2017. dec. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
örülhettek, hogy nem bszoatt hozzátok egy széket hirtelen felindulásból.
2017. dec. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
85%
Jaj, gyerekek vagytok még. Nem tudjátok hogy kell viselkedni. :)
2017. dec. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Majd megtudod megaláztátok-e, ha holnap ő dob havat az alfeledre, miközben zuhanyzol, vagy vécézel. A minimum, hogy ezek után simán rádnyithat ő is.
2017. dec. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%
Ekkora suttyó, primitív parasztokat mint ti...
2017. dec. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi lenék, te mit reagáltál volna, ha veled teszik ugyanezt. Egyáltalán nem vicces, hanem marha nagy bunkóság, ráadásul visszataszítóan gyerekes. Nektek komolyan ennyi eszetek van 21 éves létetekre?

Én tuti jelentenélek titeket a főbérlőnek.

Privát szféráról hallottál már valaha? Vagy te nevetnél, ha ő bosszúból valami hasonlót csinálna? Gondolom fel lennél háborodva, hogy pucéran egy srác lerántotta rólad a takarót.


Idióta majmok.

2017. dec. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

"Akaratlanul is megaláztuk a lakótársunkat?"


Nem csak akaratlanul, hanem tudatosan is megaláztátok. Én ezután a művelet után tuti leb sztam volna neked is meg a srácnak is 2 hatalmas pofont.

2017. dec. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem meg nem kell ezt olyan véresen komolyan venni. Katonáéknál ennél ezerszer komolyabb "viccek" mentek. Igaz, ott nem voltak csajok, sokkal durvább szivatások igen. Senki sem halt bele.
2017. dec. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, azért nem mindegy, hogy egy olyan társaságról beszélünk, akik néha-néha szívatják egymást, vagy egy olyan esetről, ahol két ember szimplán kedvtelésből megszívatja a 3. ártatlan személyt, akinek lehet, hogy k rvára semmi kedve ilyenekben részt venni.
2017. dec. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!