Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tapasztalata van valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalata van valakinek arról, hogy miként lehet kezelni egy olyan szerelembe esést, ami akaratlanul alakult ki?

Figyelt kérdés
Fellágolt a szerelem egy kolléganő iránt, akivel nem akartam semmit, nem is történt vele semmi és most szenvedek ettől. Róla álmodok, sokszor rá gondolok, pedig van egy szerelmem már, akit szeretek csak az ő iránta érzett szerelem már átalakult szeretetté és tökéletesen érzem magam vele.

2017. nov. 9. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Akaratlanul? Nekem, az is új, hogy akarattal lesz valaki szerelmes. A szerelem, csak úgy jön a semmiből:)
2017. nov. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden szerelembe esés akaratlanul alakul ki.
2017. nov. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem már csak ilyen. Derült égből jön, leteper és megsemmisít. Képtelenség ellene védekezni.
2017. nov. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mennyi vagytok egymás társaságában? Tudod egy idő után kiderül, hogy ő is csak egy nő, lehet nem is jönnétek ki jól, ha együtt laknátok stb... Ezért eldobni egy működő,szeretetteljes kapcsolatot.. Bár az is igaz, hogy amelyik kapcsolatba beleférkőzik egy harmadik ott már gondok vannak. Én első körben azt javaslom, pároddal próbáljátok meg felszítani a tüzet,beszélj neki a kolléganőről, és a gondolataidról. Biztos neki is előfordult már, hogy más férfiakkal fantáziál, de ettől még egymást szeretitek. Ha igazán őszinte a kapcsolatotok, meg tudjátok beszélni ezt egymással.
2017. nov. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs semmi bajom a párommal. Boldoggá tesz, szerelmes vagyok belé. Rajongok érte, maximum annyi, hogy a szerelem most már nem heves az érzelem, hanem nyugodt szeretet, de nem hiányzott eddig más. A másik lány csak nagyon hasonlít rám és ezért jól kijövünk. Együtt dolgozunk és jó csapat vagyunk.
2017. nov. 9. 21:52
 6/7 anonim ***** válasza:
ugyanígy voltam csak én a nő vagyok. Addig fajult a helyzet hogy egy év alatt leépült a kapcsolatunk a párommal,elhagytam.Most megőrülök annyira hiányzik, a másik eszembe sem jut. egyszerűen azt javaslom kerüld el azt a nőt ha kell válts munkát. Ha szereted a párod idővel elfelejted a másikat. én ezt tapasztaltam
2017. nov. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En azt tanacsolnam hogy mindenkepp legy oszinte a paroddal es mondd el ezeket neki,biztos nem fog neki jol esni,de ha tudtok meg javitani a kapcsolatotokon akkor kar lenne eldobni egy olyasvalamiert amirol nem tudod hogy valoban boldogga tenne. Miota vagytok egyutt amugy? Kor?


22/L

2017. nov. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!