Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Másfél hónapja tart a hangzava...

Másfél hónapja tart a hangzavar a házban! Mások is tapasztaltak hasonlót?

Figyelt kérdés
Kiírták még hogy november 23-án felújítás kezdődik a 8. emeleten és elnézést kérnek érte. Azóta állandóan, minden nap megy a légkalapács, véső, kalapálás, zuhogás. Komolyan mondom Európa nem bszott még ilyet, Japánban ennyi idő alatt egy komplett lakóparkot felhúznak, nemhogy egy nyomorult lakást újítanának fel, ráadásul még a bontási részét se fejezték be. Na EZ a felháborító!
2018. jan. 9. 19:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%

Nem értem miért itt hőbörögsz, mit tudunk mi tenni?

Mi is újítottunk fel lakást, és lehet hogy szerinted 1.5 hónap alatt felhúznak Japánban egy lakóparkot, de ez nem Japán. Mit vársz, hogy 2 hét alatt kész legyenek?


Majd ha a tiédet kell kompletten szétverni és újraépíteni, akkor meglátod mennyi idő alatt végeztek.

2018. jan. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
44%
Ezzel együtt kell élned.
2018. jan. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de ha egy ekkora lakásnál, még ha minden csempézve is lenne és ki kellene cserélni teljesen, nem tudják a bontást befejezni 2 hét alatt, akkor én el se hívnám az embereket. Itt az megy hogy úgyis ráérünk, még egy cigi lent belefér majd jövünk holnap és befejezzük. Ez az itteni munkamorálnak köszönhető.
2018. jan. 9. 19:41
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát menj le és üvöltözz velük.
2018. jan. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudod mit csinálnak. Ha szerinted 2 hét alatt meg lehet csinálni, akkor vagy totális tévedésben élsz, vagy a 8. emeleten lévőknek nincs jobb dolguk mint a légkalapácsolás, vésőzés, kalapálás és zuhogás.


Miért nem mész fel (vagy le) és kérdezed meg, hogy mizu, látszik-e a vége. Az ingyen van. Persze a GYK is ingyen van, de ezzel egy fikarcnyit sem leszel előrébb.

2018. jan. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
2 hét után is már mindenkinek elege volt, hangot is adtak páron üzenve a kiíráson. Majd rakok ki újból egy véleménykérőt, kíváncsi leszek.
2018. jan. 9. 19:47
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
Maguknak csinálják vagy szakemberek? Ha maguknak, akkor gondolom emberi időben dolgoznak, ahogy te is. Délután, estefelé, hétvégén vannak otthon, akkor tudják csinálni. És így nemhogy 2 hét alatt, de még két hónap alatt sem végeznek. Laktam panelben, tapasztaltam hasonlót, hogy válaszoljak. Ez a panel. Ha nem tetszik, költözz, ahogy én. Ha meg állandóan egész nap csinálják, akkor te érsz rá túlságosan ezzel foglalkozni.
2018. jan. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Persze, nem lehet megcsinálni úgy hogy egy ember van ott és az vakargatja az anyámkínját ott egész nap, félórás szüneteket tartva. Ha lenne 3-4 munkás akkor le lenne zavarva hamar és semmivel se kerülne többe.
2018. jan. 9. 19:50
 9/24 anonim ***** válasza:
94%

"Véleménykérő" b+, ez aztán segíteni fog.


Ahelyett, hogy odamennél és megkérdeznéd, hogy mi van inkább töltögeted a hangulatjelentést? Pótcselekvésből jeles!

2018. jan. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
73%
Na sejtettem én, hogy te csak otthon pöffeszkedsz, annyira tudod melyik percben mit csinálnak. Nem lennék a szomszédod. Vagyis de, csakhogy megkeserítsem az életed.
2018. jan. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!