Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Másfél hónapja tart a hangzava...

Másfél hónapja tart a hangzavar a házban! Mások is tapasztaltak hasonlót?

Figyelt kérdés
Kiírták még hogy november 23-án felújítás kezdődik a 8. emeleten és elnézést kérnek érte. Azóta állandóan, minden nap megy a légkalapács, véső, kalapálás, zuhogás. Komolyan mondom Európa nem bszott még ilyet, Japánban ennyi idő alatt egy komplett lakóparkot felhúznak, nemhogy egy nyomorult lakást újítanának fel, ráadásul még a bontási részét se fejezték be. Na EZ a felháborító!
2018. jan. 9. 19:34
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Meg lett akkor kérdezve hogy várhatóan meddig tart, az volt a válasz hogy "sokáig".
2018. jan. 9. 19:54
 12/24 anonim ***** válasza:
67%
Én igazat adok a kérdezőnek, amikor nálunk tartott a felújítás, én sem szívesen keltem reggel 7-kor arra, hogy majd leszakad a plafon fölöttem, 1-2 hétig kibírható, de 1.5 hónap alatt már bőven kész kéne, hogy legyenek a bontással... Mi sajnos sokat nem tudunk tenni, ha zavar, hozzájuk menj panaszkodni.
2018. jan. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nem is megoldásért jöttem ide, csak kíváncsi voltam a véleményekre.
2018. jan. 9. 20:04
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is panelban lakom, mióta az eszemet tudom, és, igen volt nálunk is olyan lakó, aki hónapokig fúrt-faragott, kalapált. Már mondtuk is, hogy úgy tűnik palotát fog építeni, hogy sose fejezi be, mert olyan sokáig tartott.

Ha csináld magad-módon készül, pláne nem megy pár hét alatt.

Elhiszem, hogy rettenetesen zavaró, de előbb-utóbb csak vége lesz a lármának, kitartás.

2018. jan. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
Mi is most újítunk fel, magunk csináljuk és így lassan halad. Dolgozunk, így hétköznap délután és hétvégén csináljuk. Ez van, ki kell bírni. Szerencsére minket még nem keresett meg hasonlóan kedves szomszéd :D
2018. jan. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Én egyedül azt nem értem hogy mit lehet ennyi ideig ütvefúrózni. Az a gyanúm hogy nem értenek a dolgukhoz, vagy direkt csinálják ilyen lassan, ennyi idő alatt egy szintet lebontottam volna egyedül.
2018. jan. 9. 22:31
 17/24 anonim ***** válasza:
70%
Menj át, és végezd el a munkát, te ezermester.
2018. jan. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Mikor még panelban laktam, az emeletünkön egyik nyáron kb. 2 és fél hónapig újítottak fel egy másfél szobás lakást, igaz az baromira le volt pukkanva. A szomszédok egy része már nagyon unta, ahogy én is, de nem tudtunk mit tenni. Mondjuk, hétvégén meg korai/késői időpontban ritkán csinálták, de előfordult. Én megoldottam úgy, hogy fogtam magam és elmentem otthonról vagy ha nem volt kedvem elmenni, elkezdtem hangosan zenét hallgatni és az elnyomta picit a zajt. Valahol megértelek, engem is idegesít az ilyesmi, de nem tudsz mit tenni. Amúgy tesóm most is panelban lakik és pl. tavaly júniustól december közepéig szinte folyamatosan zajlottak a lakásfelújítások, mert ott állandóan cserélődnek a lakók. Az se volt kellemes, elhiheted! De mégegyszer mondom, maximálisan megértelek, viszont sajnos a panel az ilyen! Ha kertvárosban laksz, ott meg ugatnak a kutyák, flexelnek, fűrészelnek, fűvet nyírnak a szomszédok, de ha szerencséd van, kifogsz egy elhúzodó házépítést, ami nem 1-2 hónap! Szóval, az sem jobb!
2018. jan. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
49%

Én igazat adok a kérdezőnek. Igaz, nálunk ilyen eljúzódó felújítás nem volt.

Az embernek van magánélete. Munka után szeretnél egy kicsit beszélgetni, tévézni, pihenni, de nem tudsz mert a vadbarom szomszéd már hetek óta ütvefúrózik. A gyerekes családoknak külön öröm lehet, mikor pont a gyerkőcök alvásidejében kezdenek fúrni.

Kérdező, az általad kiagyalt levelezgetés nem vezet sehova. Ha megtudja a szomszéd, hogy téged ennyire zavar, csak mégjobban csinálja hogy felbosszantson.

2018. jan. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
A helyzet változatlan. Ez egy kabaré, egy vicc, nem tudok rá mit mondani.Szerintem lassan összedől a ház, nincs mit már lebontani.
2018. jan. 26. 16:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!