Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszédom két éve szándékos...

A szomszédom két éve szándékosan, erőfitogtatás céljából sorozatosan rongálja a hétvégi telkemen található fákat, bokrokat. Több alkalommal fenyegettem feljelentéssel, de nem állt le. Ha feljelentem milyen büntetést fog kapni?

Figyelt kérdés

Ezeket mind, folytonos fenyegetések mellett követte el

-szőlőtőkék kivágása

-2 db bokor kivágása

-egyéb növények ellopása, majd az Ő telkére való átültetése

-2 db díszfa szándékos csonkítása, amely összesen 400 kg faanyag ellopását jelenti, és végül tüzifának való felaprítása

-a szemét lerakása az én telkemen

-nyilvános WC-nek használta a telkemet

- és végül legalább 6x birtokháborítás



2018. jan. 10. 09:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Miért tűröd ezt két éve, úgy mégis?! Nem fenyegetni kell, hanem feljelenteni, lehetőleg már két évvel ezelőtt. Az eredményét nem tudjuk neked megjósolni, de ne ülj már ölbetett kézzel azt várva, hogy mikor fogy el az utolsó fűszál is a telkedről.
2018. jan. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
B+, te végignézted, hogy felaprítja a díszfádat a szomszéd? Hogy lehetsz ilyen életképtelen?
2018. jan. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!