Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen a 17. kerületben lakni?

Milyen a 17. kerületben lakni?

Figyelt kérdés
Milyenek az emberek? A közlekedés annyira nem fontos. Milyen a közbiztonság? Gyakoriak a betörések? Érdemes lenne ott házat venni? Eddig a 3. kerületben laktam albérletben, viszont szeretnék egy saját házat. Találtam is, de nagyon olcsó, és félek, hogy a környék miatt az.

2018. jan. 10. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Én a 17. kerületben lakom rákoskerten.


Szeretek itt lakni de nem tudom a közbiztonság milyen és nem is érdekel mert állok elébe bármilyen helyzetnek.


A másik az hogy ez a legnagyobb kerület és el tudom képzelni hogy egyes részein jobb a közbiztonság máshol pedig rosszabb.

Van itt vidékies rész meg betondzsungel 10 emeletes házak körbe véve 4 emeletesekkel.


Ja most jut eszembe a hétvégi mészárlás itt volt az Újlak utcában. A csávó stukkerral intézte a volt nőjének a mostani pasiját aztán a lánnyal is összevesztek és azt is ledurrantotta.


Hát ha most így nézzük lehet nem a legjobb a közbiztonság de lakhatott volna más kerületben is.

2018. jan. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Biztonságosnak biztonságos... Azt tudni kell, hogy ez Budapest legnagyobb területű kerülete, tehát a dolgok attól is függnek, hogy mely részére költözöl. De még a paneles része is kulturált. A kerület túlnyomó része kertvárosi jellegű, tehát úgy érezheted magad, mint egy vidéki kisvárosban, Ha a kerületen belül mondjuk Rákoscsabára költözöl, akkor az k*va messze lesz mindentől, Bp egyik legtávolabbi szeglete, azonban van vonat, ami 20-25 perc alatt a Keletiben van... Ha mondjuk Rákorhegyre költözöl, akkor számolnod kell azzal, hogy a ferihegyi gépek ott szállnak el a fejed felett, mert pont útba esik nekik az egyik kifutópályáról. Tehát ott nagy lehet a zajterhelés. De meg lehet szokni.
2018. jan. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
én keresztúri vagyok, a panel részen lakom, nagyon szeretek itt élni, jó a közlekedés, minden közel van, a közbiztonság szerintem jó, nem tudok olyan részről a kerületben ami problémás lenne.
2018. jan. 11. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Én csak elég sokszor jártam a kerületben.

Olyan nálam nincs, hogy nem számít a közlekdés. Ha mégse számítana, akkor laknék ott! Rákoscsabán, Rákosligeten, de Rákoskeresztúr és R.hegy is kellemesnek néz ki!

2018. jan. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Jó itt lakni, bár a belváros messze van. Lényeges a kerület mely részét nézted ki, a közlekedés miatt. Tiszta vidék, itt Caba-újtelepen, biztonságos, csendes, nyugodt szép. Hátrány hogy alig van normális bolt, jó élelmiszerbolt kávézó étterem a közelben.
2018. jan. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Kocsival lehet közlekedni itt a 0-ás is. Csendes nyugodt környék, jobb mint egy 20. kerület
2018. jan. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!