Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Egyetemistaként a VIII....

Egyetemistaként a VIII. kerületben hol nem veszélyes lakni?

Figyelt kérdés
Vidéki vagyok, és a pontjaim alapján szerintem felvesznek, az egyetem a VIII. kerületben van. Sok mindent hallottam erről a helyről. Kaphatnék egy kis segítséget, hogy hol nem olyan veszélyes lakni?

2017. júl. 13. 21:45
 1/8 anonim válasza:
A Thokoly uttol eszakra meg keletre mar nem olyan veszes. Viszont a 24es vili vonala nagyon putri, oda nem ajanlom.
2017. júl. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2017. júl. 15. 14:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogy jön a Thököly a 8kerhez? Az 7. kerület, mégpedig annak a délkeleti határa. Egyébként a Palotanegyed, Tisztviselőtelep,Corvinnegyed, Népszínháznegyed élhető. Ha további kérdésed van, írj nyugodtan privátban.
2017. júl. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


A Népszínház utca a Népszínháznegyedhez tartozik? Mert én végigsétáltam rajta, és a biztonságérzetnek szikráját sem éreztem. De ha minden igaz, lehet, hogy sikerül találni albérletet a hetedik kerületben, és akkor legfeljebb utazok kicsit.

2017. júl. 29. 23:24
 5/8 anonim válasza:
50%

Corvin negyed nagyon jó lett, eléggé ki van világítva, s egy garzon is egész megfizethető szerintem. Mint pl. ez: [link]

Én csakis ilyen új lakásba mennék, új ház, kulturált környék,s mégiscsak jobb, mint egy gangos régi ház, nem?

Hátha még nem késő a lakás-választásához, csak ma vettem észre a kérdésed.

2017. aug. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
50%

Egyébként van kicsit olcsóbb is hirdetve, s mindig próbálj meg "alkudni", általában engednek valamennyit.

A Corvin negyednek a közlekedési kapcsolata is kiváló, akár pesti, akár budai egyetemre mennél, metró, busz, villamos, minden van.

Ez picit olcsóbb, mint az előző: [link]

2017. aug. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és a javaslatokat is. Sajnos már késő, az albérlet megvan. Nagyon jól néznek ki, tényleg, de azért nem szívesen laknék egyedül.
2017. aug. 19. 17:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt itt hagyom, most találtam a kérdésre és hátha valakinek még segítség.


Én a VIII. kerület, Százados negyedben lakom.

Újépítésű házak, legutolsó generációs háromemeletes panelok, belső parkok, rengeteg fa.

Családosok, fiatalok, futók, kutyasétáltatók, tele levő játszótér.


Kb. olyan, mint Újbuda.



A Kálvin tér több úton keresztül is fél óra.

Ott a Stadionok, ahonnan mindenfelé utazhatsz, tudsz ebédelni.

Aréna Pláza közel.

Kellemes hely.

2017. szept. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!