Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyik kerületben lehet a...

Melyik kerületben lehet a legjobb lakni?

Figyelt kérdés
2017. márc. 25. 22:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Pl. Monaco Monte Carlo nevű negyedében. De a Marais is nagyon hangulatos hely Párizsban. Vagy a Baixa negyedben is szívesen élnék Lisszabonban.
2017. márc. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
36%
Manhattanben Cenral Parkra néző lakás, San Francisóban a Presidio még esetleg.
2017. márc. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%

I

II

III

V

XVI

2017. márc. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
Attól függ, mik a szempontjaid. Ha szereted a nyüzsgést, belvárosban, ha zöldet és nyugalmat, akkor valami kertvárosban, de választhatod a hegyvidéket is.
2017. márc. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Magyarországon belül, Budapesten belül... Most a corvin sétány nevü putriba lakom a 8 kerben amit Budai áron vettem de menekülnék. Valami élhető hely kellene ahol nem minden a c...októl hangos meg ilyen gettős de nincs is a világ végen mint pl a 15,16,17.

Gondolok pl. 5. Kerre,2- 3. Kerre ami jó lehet?

2017. márc. 26. 18:58
 6/17 Estádio de Felchút ***** válasza:
80%

Mi a baj a Corvin sétánnyal amúgy? Nappal jártam párszor arra, maga a sétány jól néz ki, van valami lidl is ott.

Na jó, leszámítva, hogy egy rezervátum közepén van, és dupla annyiért árulják, mint amennyit ér.

2017. márc. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Jól néz ki igen, és durván ellepi a kisebbség is szeret ott lebzselni, éjszaka rendszeres hogy a Práterben Nagytemplomban Szigonyban balhék törnek ki. Rendőrök vetnek véget nem egyszer ennek.

Magában a házban ahol lakom a 30 % a ki van adva a lakasoknak rövid távra. Papír vékony falak, mindent hallani megy a buli a tamm tamm rendszeresen . Ezek a kedves bérlők olyan gusztustalanul viseljednek 1 hétig ott áll a szemét a lepcsőházban. A garázsból feljövő lépcsőt valaki wcnek használja.

Én is azért költöztem ide mert mikor ellátogattam csak azt láttam milyen szép megüjuló környezet itt a pláza a sétány maga es itt a környéken dolgozom.

Iszonyat megbántam. Ez egy mikrokörnyezet ahogy te is írod egy indiánrezervátum közepén amiből az indiánok nincsenek kizárja sőt! És mint itt lakó látom hogy a viszonylag tisztább sétány csak annak köszönhető hogy a jelenlegi beruházó plussz takaritast csinaltat mindet csak addig fog múködni amíg az összes lakásuk el nem adják aztán marad majd a szemét és a mocsok mint a környéken mindenhol. 800/ nmért azért mást vartam,,,

2017. márc. 27. 12:04
 8/17 A kérdező kommentje:

Mivel a setany maga önkormányzati tulajdon. Azért tettem fel a kérdést mert nem szeretnek még egyszer ráfaragni. A lakast már hirdetem sok az érdeklődő, így biztosan elmegy de most már tenyleg olyat szeretnék ahol jó élni,magamtól amiket néztem ( vidékiként nincs nagy ráláltAsom)


Petőfi Sándor u 5. Ker egy jónak tűnő lakas

Szépvölgyi útnál 3. Ker

Mammutnál 2. Ker

Ezek nem vadi újak de jó allapotuak milyen lehet itt elni ezeken a helyeken?

2017. márc. 27. 12:10
 9/17 anonim válasza:
77%

Én a Mammuttól 10 percre laktam, a Mechwart liget felé (tavaly költöztem el onnan). Az egy kifejezetten jó környék, szerettem ott lakni, nem rossz a hangulata. Általában viszonylag jól szituált emberek laknak arrafelé (legalábbis az átlaghoz képest), kisebbségiek gyakorlatilag nincsenek, még éjjel is nyugodtan lehet az utcákon járkálni, annyira jó a közbiztonság. A tömegközlekedés a Moszkvai térnél illetve a Margit krt.-nál nagyszerű. Ennivalót viszont csak a Mammut Sparban és egy G-Robyban tudsz normálisabb áron venni, a kis közértek elég drágák, Lidl vagy ilyesmi nincs, csak a Nyugatinál. A 2.ker-ben kommunális adót kell fizetni a lakástulajdonosoknak, ez nekem 18E volt évente. A Mammut környéke jellemzően régi városias házas rész, parknak a Millenáris van illetve arrébb a Mechwart-liget ill. a Városmajor, pár utcával feljebb pedig indul a Rózsadomb zöldövezeti része.


A Szépvölgyi út környéke nagyon szép, egy része zöldövezet, sőt elit résznek számít, vsz. jó lehet ott lakni (bár nem laktam ott soha) - olcsóbb élelmiszerbolt viszont ott is csak a Kolosi téri Tesco, ha jól tudom.


Egyébként Budán általában minden kerület alapvetően jó környéknek számít, az 1., 2., 12. sőt a 11. és 3. zöldövezeti része pedig elitnek.

Pesten a két legjobb kerület (a nem kint lévőkből) az 5. és a 14. (Az 5-ben elég kevés a zöldterület, viszont központ, a 14. pedig kicsit távolabb van). Jó közepes még a 6. A 8.,9., 10. és 7. kerületet viszont nem nagyon ajánlom.

2017. márc. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Ha belvárosban akarsz lakni, mindenképp nézz szét, hogy van-e valamilyen romkocsma vagy szórakozóhely a közelben. Egy barátnőm lakik pl.a Nagymező utcában, ami nappal csodajó helynek tűnik, de mindig panaszkodik, hogy nyáron is csak csukott ablaknál lehet aludni, akkora az utcazaj, ráadásul nem ritka, hogy reggelre hányások tarkítják a bejáratot.
2017. márc. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!