Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek "illik bemutatkozn...

Szerintetek "illik bemutatkozni" az új szomszédnak, aki vesz egy nagyon drága telket a budai hegyoldalban, és elkezd rá egy luxus-családi házat építeni?

Figyelt kérdés
...Nem mutatkozott be. Kiirtott minden fát a telkén és tavasszal elkezd építkezni. Mi, szomszédok ezt nem vesszük jó néven,de mit tehetünk? Szeretnénk jóban lenni minden szomszéddal.

#"jó-szomszédság"
2018. jan. 16. 09:32
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
94%
Szóval az új szomszéd esetén az se érdekel, ha leég a háza, pusztán azért mert nem ment oda bemutatkozni? Ne haragudj, de előre sajnálom az új szomszédot, hogy ilyen barom szomszédja lesz, mint te.
2018. jan. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
78%

Az új szomszéd okos volt, hogy nem pocsékolta az idejét egy magadfajta szánalmas idiótára, ellentétben velem, aki válaszoltam a kérdésedre.

Na, EZ cikizés volt, de jobb is, ha hozzászoksz, amekkora hímivarszerv vagy, kérdező :D

2018. jan. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
83%
Ezzel kb. azt írtad le, hogy felőled akár meg is dögölhet, mert nem mutatkozott be. Te aztán nagyon jóindulatú ember vagy, de tényleg. -.-
2018. jan. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Felbosszantott a sok közönyös válasz. Természetesen nem nézném végig, ha égne a háza. Szerintem fontos, hogy figyeljünk egymásra. De: Más egy lakópark és más egy családi házas környék,- szerintem.
2018. jan. 18. 09:27
 25/32 anonim ***** válasza:
80%
24: Minek kérsz vélmeményt, ha aztán felhúzod magad rajta? Ha az volt a cél, hogy köpködhesd kicsit a pasit, akit nem is ismersz, arra ott a többi belterjes, unatkozó nyugger, aki "50 éve itt él, brühühü!". Vagy igazából csak neked annyira üres az életed, hogy ráérsz ilyen baromságon lovagolni?
2018. jan. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
83%
Miért más egy lakópark? Ugyanúgy szomszédok vannak, sőt, sokkal közelebb élnek egymáshoz! Mellesleg a hátunk mögött - mint kiderült - rólunk pletykáltak pont az ilyen rosszindulatú szomszédok, mint amilyen te is vagy kérdező, hogy minek vettünk ilyen drága járólapot, meg minek kell ez meg az, meg minek vettük ki a falat... Miután persze kifigyelték mikor nem vagyunk itt, és a munkásokat kérték meg, hogy beleshessenek a lakásba. Te pont ilyen vagy! Rosszindulatú és kíváncsi! Elég rossz párosítás!
2018. jan. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
81%
Neked se lennék a szomszédod. Nem veszed jó néven, hogy építkezik, meg kiirtott minden fát? És mi közöd van hozzá? Biztos, hogy fák voltak azok, nem valami susnyás? Csak csípi a szemed a "gyöttment"?
2018. jan. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
80%

Fú, micsoda jóindulat. :D

De nyugi Kérdező, valószínűleg olyan biztosítás lesz a házon, hogyha leég, tud újat venni.


Irigy, buta proli vagy.

2018. jan. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Tanulságos volt. Hibát követtem el, amikor a kiírásban leírtam, hogy egy "nagyon drága telken luxus családi házat" kezd el építeni. A bemutatkozás lett volna csak a lényeg, akkor nem lett volna irigység szaga a dolognak - szerintem. De sajnos van egy másik hasonló szomszéd is aki fél éve költözött ide és azt hiszi ő mondhatja meg ki jöhet be az utcába. Ilyen tapasztalatok miatt elfogult voltam. Befejezem, levontam a tanulságot. (Ja, és persze az is lehet, hogy az ide válaszolók nem tükrözik az közvéleményt. ide azok írnak többségében, akik szeretik "osztani az észt".Kár.)
2018. jan. 20. 12:34
 30/32 anonim ***** válasza:
79%

29: Nem az "irigységszaggal" van a gond, az pl. baromira nem szimpatikus nekem, hogy a pasi kiirtotta a fákat, mert én ilyen büdös faölelgető hippi vagyok már kölyökkorom óta.

Az a szánalmas, hogy nemcsak hogy fennakadsz olyan baromságon, mint ez a bemutatkozás téma, hanem azóta is ezen maszturbálsz, kikéred a "közvéleményt", ha meg valaki (a többség) megírja, hogy túl nagy jelentőséet tulajdonítasz a dolognak, az persze osztja az észt. Az egészből az jön le, hogy beszűkült, ostoba nyugdíjas vagy, aki leskelődéssel, rosszindulattal és fontoskodással tölti ki a túl sok szabadidejét. Kéne egy közmunkaprogram a fajtádnak, van mifelénk pár kátyú, amit feltölthetnétek. Kíváncsi vagyok, hogy 12 óra betonozás után is ennyire érdekelne-e, hogy melyik szomszéd mit csinál.

2018. jan. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!