Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy lehetne leépíteni ezt a...

Hogy lehetne leépíteni ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Közelünkben lakik egy család akik folyton szívességre kérnek minket hozzunk ezt azta boltbol, vigyük el ida oda hogy neki ne kelljen kiallnia a garázsból.
2018. febr. 22. 05:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nemet is mondani
2018. febr. 22. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Közölni kell szép szóval hogy bocs most nem ezt addig kell csinálni amig meg nem unják ezt a sok nem nem választ aztán majd keresnek egy másik családot akiket hülyiteni lehet
2018. febr. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván egyébként jóban vagytok, különben nem kérnének meg semmire. Don Corleone, a keresztapa után szabadon: barátoknak sose mondj nemet. Ha mégis azt akarsz/kell mondanod érd el, hogy ő maga mondjon nemet a saját kérésére, belátva, hogy nem teljesítheted. Pl. mondd azt, hogy most ittál meg egy sört, nem vezethetsz, a melóhelyen maradt a jogsid, lejárt a műszaki, kitankoltál és most hozatsz benzint, akármi. 10X kibújsz a dolog elől 11-edszer már lehet, hogy nem is kér.
2018. febr. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valamilyen betegségben szenvednek (mozgásszervi, bőrprobléma, stb.), így érdemes lenne pl. a helyi Cssk-t megkérni, hogy nézzenek rájuk, mert más segítség is szükséges lehet nekik.
2018. febr. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen azt kell mondani hogy nem, dolgod van ne haragudjon stb.. aztán majd le szoknak róla egy idő után. Nekünk is volt ilyen szomszédunk és így állt le.
2018. febr. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szomszédunk járt így egy családdal.Én eleve meg sem adtam az esélyt erre,nem voltam bunkó,de a legelső kérésnél nemet mondtam.Azóta napi 15ször mennek át cigiért,fuvarért,tojasert,olajért stb.
2018. febr. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szomszédhoz,ez lemaradt.
2018. febr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!