Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kéne megoldani ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne megoldani ezt a helyzetet? Vagyis inkább úgymond, hogy kéne "leépíteni"?

Figyelt kérdés

Kívüllálóként teszem fel a kérdést.

Van egy pár, együtt vannak hónapok óta. Jól elvannak, nagyon szeretik egymást, aranyosak együtt. Azonban a fiú exbarátnője olyan mintha nem tudná elengedni a fiút. Állandóan talál valami ürügyet, csakhogy a fiút valahogy a közelében tudhassa. Már őszintén szólva nevetséges amit művel! A pár lány tagja eddig egész türelmes volt, de most már kezdi megviselni ez az egész. A fiúnak is kellemetlen már, de valahogy nem akarja megbántani az exbarátnőt, nem akar vele úgymond "bunkó" lenni. (De valószínűleg a leányzó vissza is él ezzel a helyzettel, mert tudja hogy milyen a fiú.) Elszomorító (vagy akár bosszantó is) hogy vannak olyan gyenge jellemű nők -vagy akár férfiak is- akik nem tudnak túllépni a volt párjukon és ezzel meggátolják a másikat is, hogy boldog lehessen valaki mással. Én nem értem ezt (valószínúleg azért, mert én nem tudnék ilyet csinálni), mert mindenki megérdemli hogy boldog legyen, és túl kell lépni, mert mindkettőnek jobb lesz így. Ebben szeretném a tanácsotokat kérni, mert nem lenne jó, ha ez a működőképes kapcsolat ez miatt menne tönkre.

Köszönöm.


2010. dec. 14. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg a párodnak, hogy küldje már el a pi ba az exet, mert úgysem áll le. Nincs semmi köze hozzá, akkor minek erőlkdik. ne legyen t*ketlen, vannak lányok, akik fafejek, hát keményebb szavakkal kell velük bánni. Nem ők a világ közepe.
2010. dec. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
az ex az paraszt a srác gyenge és valszeg nem engedte el teljesen a volt nőjét, az új lány meg nem őszinte a párjával hogy a szemébe mondja hogy hé haver ezt nem kéne ;)
2010. dec. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen kapcsolatom, hogy az ex barátnő folyton próbálkozott, hívogatta stb. A fiú nem akarta megbántani, ahogyan azt Te is leírtad. És ez a kapcsolat 2 hónap után tönkre is ment. Szerintem legyél (vagy legyen az a lány aki a párja a srácnak) határozott. A sarkadra kell állnod és közölnöd a sráccal, hogy ezzel el fog téged veszíteni. Az ilyen ex a legalattomosabb. Mert szépen lassan szét fogja szedni ezt a kapcsolatot. Figyeld csak meg. Neki semmi vesztenivalója nincs és úgy tűnk hogy tartása sem.


Én nem hagynám szó nélkül a helyedben!


Megjegyezném még, hogy én szó nélkül hagytam amikor az exbarátommal ugyan ezt csinálta a lány. Nem "hisztiztem" a páromnak, a lánynak sem. így nem érzett a fiú nyomást, nem lépett a lány felé egyértelműen hogy lerázza.


végül beleuntam a dologba és inkább kiléptem belőle. Ez 3 éve történt és ők azóta is együtt vannak (újra).


Ne hagyd szó nélkül csak ezt tudom mondani! Ne legyél csöndes libuska, állj a sarkadra! :D

2010. dec. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Annyit még elfelejtettem:


A jelenlegi páromnál is történt egy hasonló eset. Ott már (tanulva a 3 évvel ez előtti kapcsolatomból) nem hagytam szó nélkül, és láss csodát, pár napon belül le lehetett rázni/zárni az ex barátnő nyomulását. Legalábbis ő letudta, pedig a lány mindennel próbálkozott. A párom édesanyján keresztül, a testvérein keresztül is.

Olyan nincs hogy nem lehet lekoptatni!

2010. dec. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem a srác hibája,hogy nem építette le az exét maximálisan.Az ex ezért is próbálkozik,vagy pedig ha le lett építve,akkor nem komplett:)

Kettőn áll a vásár,a srácnak nagyon határozottnak kell lennie és nagyon szerelmesnek az új barátnőjébe,hogy működjön!

2010. dec. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!