Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » 26 eves felnott no vagyok es...

26 eves felnott no vagyok es boldog talan. Felek attol h mar mar depresszios vagyok vagy leszek. Mi tortenik velem?

Figyelt kérdés
Felkoltoztem Budapestre a nagy alom amire olyan regen vagytam es nem azt kaptam amit vartam..az emberek felszinesek kozombosek ed ettol feltem h mi lesz ha nem azt kapom amire szamitottam akkor hogyan tovabb..nektek van ilyen tapasztalataitokra?
2018. febr. 25. 09:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
mióta élsz bp.-en? ha csak nemrég jöttél fel, akkor érthető az érzés, még nem szoktad meg. nőként nem hiszem ,hogy sokáig egyedül leszel.
2018. febr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A boldogsag elsosorban belulrol jon. Probalj meg nyitottabban allni a dolgokhoz, lehet nem is olyanok az emberek mint gondolod, csak elvannak a maguk problemaival.
2018. márc. 3. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Sokáig énsem találtam itt a helyem. Az egyetem után albérletbe mentem, a mindennapi nyüzsgés megszakadt, a napi kapcsolatok alábbhagytak és szépen lassan leesett, hogy olyan egyedül vagyok itt, mint a kisujjam.

Aztán agglomerációba kerültem, megismertem a páromat, vettünk egy közös lakást és így már sokkal jobban érzem magam. Vannak nyomi pillanataim most is, de összességében elvagyok a bőrömben.

Az eleje nehéz, pláne egyedül. :) De megéri. Menj tovább és próbáld észrevenni a szépet.

2018. márc. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!