Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Találkoztatok már ilyen...

Találkoztatok már ilyen szomszéddal?

Figyelt kérdés

Az egyik szomszédom két éve fùr kalapàl,és két helyen àtfúrta a falat.Rendesen àtlàttam hozzà,és még neki àllt feljebb,mert be mertem kopogni hozzà emiatt.A màsik,hajnali 4:30-tòl 5:30-ig folyamatosan bekapcsolt ébresztõvel,és bömbölõ tv-vel készül a munkàba.Egy pillanatra sem nyomja ki.De van hogy lemegy az egy òra,és el sem megy itthonròl.Elõzõ helyünkön egy kisgyerek rúgdosta a falat àllandòan,mert tudta hogy zavar minket.

A költözz tanyàra jellegû vàlaszoknak bünti lesz.



2018. márc. 6. 05:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
94%
Én rátörném az ajtót...
2018. márc. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem, bár ismerősöktől hallottam egy- két sztorit. Ha költözni nem tudsz, vagy nem akarsz, akkor vagy a jegyzőnél érdeklődsz, vagy "visszavágsz". Peldául amikor tudod, hogy pihenne, viszonzod a szívességet. Hátha észbe kap.
2018. márc. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Sok jó ember, kis helyen is elfér...te nem vagy elég "jó" oda...érted;)


Magyarul, nem vagy elég zajos:DDD

Tessék fából készült klumpában járni mindig s klopfolni a húst reggel-délben-este, add ide a didit s bikicsunájt hallgatni hangosan mindig....stb s mindenki "boldog-elégedett" lesz végül:)

2018. márc. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
:D
2018. márc. 6. 21:40
 15/16 anonim ***** válasza:

Valamikor biztosan alszik, vagy kómás ...ha nem érti, vágj vissza. Egyébként jegyző. Sok esetben semmit nem csinálnak, de hatha, próba cseresznye.

Vagy keress másik háztömböt, ahol normalisabbék élnek, stb

2018. márc. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Alattam lakó néni, de megneveltem. Ajtót nyitni nem volt hajlandó napközben. Így ráírtam egy cetlire, hogy amennyiben nem szeretne éjjelente így ébredni, legyen kedves lehalkítani a tévét, ugyanis nem egyedül lakik az épületben és én is tudok kellemetlen perceket szerezni neki. A cetlit ragasztószalaggal a csengőjére rögzítettem, addig ment neki a szerenád amíg ki nem csoszogott. Az első után soha többé nem kellett ismételni.
2018. márc. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!