Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Valaki elmagyarázná nekem...

Valaki elmagyarázná nekem hogy miért kell a fa*****pó láncdohányos alsószomszéd füstjét szagolnom napi 24 órában?

Figyelt kérdés
Tudom, a saját lakásában mindenki azt csinál amit akar. De akkor én is felhozhatok minden hétvégén egy vödör friss lósz@rt vidékről és tárolhatom az erkélyen vagy a nyitott ablakban? Mert technikailag ugyanaz.

2018. márc. 31. 11:36
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

#19 Nem bagózhatsz az utcán?Mióta?(jó a megállóban,bár pont leszarja azt is mindenki)


#20 Nem érzed ha valaki 1 méterre tőled dohányzik???????Van köztetek egy üvegfal vagy te vagy szkafanderben?Ne viccelj már.


Asszem kb.ez is olyan vita mint a motoros vs. autós vagy autós vs. biciklis. Mindig lesz két tábor és soha nem lesz megoldás rá.

2018. ápr. 2. 22:13
 22/23 anonim ***** válasza:
88%
Megoldódott a dolog valahogy? Én is hasonló cipőben járok, mondjuk ennyire nem durva a helyzet, viszont az én tüdőm nem egészséges így a kevesebbet sem tolerálom. Viszont mindenkinek azt tanácsolom, hogy nirmálisan szólni kell! Akkor is ha reménytelennek tűnik a dolog. Ez a normális problémamegoldás. Minden más utána jöhet. És meg fogsz lepődni én kamaszkoromban úgy szoktam le a dohányzásról, hogy új helyre költöztem és az erkélyen cigizve észrevettem, hogy a füstöm pont a szomszéd erkélyen száradó ruhákra száll. Úgy elszégyelltem magam, hogy soha többet nem gyújtottam rá.
2019. júl. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

#22 Hááát valamivel elviselhetőbb lett (vagy én szoktam meg:) Már nem ugrálok fel ablakot csukni, úgyse lenne értelme. Mire megcsap a szag addigra már bent van nem kevés. Ha becsukom bent is marad, ha úgy hagyom negyed óra alatt kiszellőzik. Sajnos a te mentalitásod ritka mint a fehér holló, a többség tojik rá, hogy zavar-e vkit a füstjével.

Egyszer egy ismerős áthívott sütögetni és a szomszéd kiteregetett ruháitól 5 méterre kezdett el tüzet rakni. Szaladt is a lány messziről hogy most tényleg meg lesz füstölve a friss mosás? Az ismerősöm meg simán lesz@rta az egész helyzetet, nekiállt tüzet csiholni. Nekem meg ezerrel égett a pofám, miközben nem is én laktam ott.

2019. aug. 5. 21:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!