Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Valaki elmagyarázná nekem...

Valaki elmagyarázná nekem hogy miért kell a fa*****pó láncdohányos alsószomszéd füstjét szagolnom napi 24 órában?

Figyelt kérdés
Tudom, a saját lakásában mindenki azt csinál amit akar. De akkor én is felhozhatok minden hétvégén egy vödör friss lósz@rt vidékről és tárolhatom az erkélyen vagy a nyitott ablakban? Mert technikailag ugyanaz.

2018. márc. 31. 11:36
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Hatoska,lehet te vagy az alsószomszédom?:)
2018. márc. 31. 12:37
 12/23 anonim ***** válasza:
9%
Akár az is lehetek.
2018. márc. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
14%
Hőbörgés helyett miért nem szólsz neki hogy bár megérted a szokását, de túlzás mert nem tudsz iy friss levegot beengedni a lakasodba. Ha viszint nincs megoldas es te nem vagy tolerans ergo idegbajt okoz, neked jobb ha odebb allsz.
2018. márc. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
21%

Te figyejjé mán ide.

A kérdésedbe még napi 24 órában szagolod a dohányszagot, a kommentedbe meg csak este 3-4 órán körösztű.

2018. márc. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
93%
Valószínűleg semmit sem tudsz tenni, mert dohányozni valóban dohányozhat a saját lakásában és erkélyén, meg szellőztethet is. Talán azt megpróbálhatod, hogy kiraksz két ventilátort az erkélyre és bekapcsolod, hátha másfelé hajtják a bűzt. Persze megpróbálhatsz beszélni vele, de gondolom ez a lehetőség azért nem merült fel, mert 1.ettől úgysem fog leszokni 2.nem fogja elhagyni a házat 20 méterre minden egyes cigi kedvéért, hogy ne zavarja a szomszédokat.
2018. márc. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

#13 Nem hinném hogy hőbörögtem.De próbáld ki hogy átmész az ismeretlen szomszédodhoz és megkéred hogy valamelyik szokását igazitsa hozzád.Ha sikerült írd meg, és akkor lehet én is megpróbálom.Egyébként meg nem hiszek az ilyesmiben.


#14 Igen, gyakorlatilag egész nap bagóznak,kint is bent is.Külön kiemeltem az esti időszakot amikor már vélhetően ők sem bírják elviselni a benti "levegőt",útjára engedik hát,megosztják a szomszédokkal.Nincs is annál jobb mint amikor az esti szellőztetést követően belépsz a szobádba és olyan büdös van hogy elhányod magad.


#15 Nem hiszem hogy elérnék vele valamit.Hallot már valaki olyanról hogy valaki a szomszédja kedvéért szokott le a dohányzásról?:)

2018. márc. 31. 16:37
 17/23 anonim válasza:
75%
Tedd össze mind a két kezed, mert szerencsés vagy. A fölöttem lakóval más a gond, de Karácsonyra esküszöm felviszek az ajtaja elé egy piros masnival átkötött hamutálat. Abszolút használhatatlan a teraszom. Bármikor, bármilyen irányból, függetlenül a széliránytól, bármennyi hamut kaphatok tőle. Gondolj bele! Szerencsés vagy.
2018. márc. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
#17 Na igen,az már eggyel magasabb szintje a tahóságnak és nem is lenne nagy fáradtság.Ha ennyire csóró hogy hamutálra se telik neki,egy üres konzervdoboza csak van otthon.
2018. márc. 31. 20:18
 19/23 anonim ***** válasza:
50%

Cserélek veled, alattunk autista gyerek visít (nem, az autista nem szitokszó, hanem diagnózis).

Egyébként vicc, ami boszorkányüldözés ebben az országban megy a dohányosokkal szemben. Nem bagózhatsz a vendéglátóipari egységben (legyen az akármilyen talponálló lebuj), nem bagózhatsz akkor se, ha nyolc órán át a háromórás vonatút (megtörtént nem is olyan régen), nem bagózhatsz az utcán, mert valahol melletted biztosan megy valaki, akinek tíz méterről is sérti a füst (látványa) az érzékenységét. És a lakásodban se bagózz, mert felgyűlik a füst, és nem lesz jó a szomszédnak, mikor kiszellőztetsz.

Én értem a te problémád (főleg, mert én se dohányzok, a szagát se szeretem), és igen, te is felhozhatsz egy vödör szart. Ahogy én is nyugodtan élvezhetek visítva, hiszen ugyanúgy életvitellel járó zaj, mint a beteg gyerek hisztije :)

2018. ápr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
22%
Azért ne essünk már túlzásba😂 egy cigi nem ilyen durva, ahogy néhányan leírják, ha valaki tőlem egy méterre dohányzik azt már nem igen érzem. Miért kell itt úgy csinálni, mintha mondjuk ópiumot füstölne hozzád?
2018. ápr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!