Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerinted miért költözik...

Szerinted miért költözik valaki kertes házba, ha csak homok van a kertben?

Figyelt kérdés

Van a környékünkön egy ház, amit 3 éve eladtak és az új tulaj mást nem csinál a kertben, csak időnként gyomirtózik. Lényegében a puszta homok van csak az udvarban, ha valami elkezd kinőni, lefújja egy idő múlva. Amúgy soha nem ülnek ki, semmi élet a házon kívül.

Tudom semmi közöm hozzá, csak errefelé elég gondozottak a kertek, és olyan furcsa, ha nem vágyik kertre egyszerűbb lenni neki lakásban.


2018. ápr. 13. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:

A családi háznak más előnye is van, nemcsak a kert. Léteznek kerttelenek is, pici kövezett udvarral, amibe befér egy autó s egy kisasztal 2 székkel.

Nekem elég fontos, hogy ne lakjanak felettem, alattam és azt csináljak a külső fallal, amit akarok... Plusz nekem több szint kell, amit lakásban elég necces megoldani.


Speciel nekem van kertem és kell is, de anélkül se lenne ugyanaz, mint lakásban lakni. Ráadásul nincs mindenütt lakás. Én elég elhagyatott helyen lakom, ahol kizárólag kis különálló házak vannak, kisebb-nagyobb kertekkel, soknak csak egy tenyérnyi, amit ha leköveznének, semmi se lenne. A környék viszont szép, így jó, hogy ki tudok menni sétálni a természetbe anélkül, hogy végig kéne mennem egy belvároson vagy valami.

2018. ápr. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van aki nem igényel ilyen dolgokat.
2018. ápr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenki azt csinál amit akar.Ha ő homokos udvart szeret akkor azt szeret.Ne is foglalkozz vele.
2018. ápr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!