Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Más panelben is ilyenek...

Más panelben is ilyenek szomszédok?

Figyelt kérdés

Rengeteget gépelek a leghallkabb billentyűzettel, amivel valaha találkoztam. (Egy laptopon, nem valami MX Blue switches mehanikussal :) )


Na igen ... ez nem valami hangos.


Mégis mindig amikor neki kezdek gépelni a felettem lakó elkezdi ütögetni a radiátort és a padlóját valamivel.


Más zajforrást nem hallok, ezért azt feltételezem, hogy miattam csinálja.


Ha zavarja mért nem jön le szólni? Persze nem hagynám abba, mert ez semmi, de akkor is. Máshol is ilyen passzív agresszívok a szomszédok? Most már senki sem mer szolni a másiknak, csak ütögetik a radiátort? :)


Persze az a poén, hogy engem kicsit sem zavarnak a förtről jövő hangok meg ezek az ütögetések, mert mindig csinállok valamit vagy hallgatok valamit.


Inkább az zavar, hogy nem tudom, hogy ezzel nekem akarnak-e valamit jelezni és ha igen mért nem jönnek le.


20 éves vagyok. Igaz elég nagy darab és szakállas, de nem mondanám magamat ijesztőnek. Főleg úgy, hogy az édesanyukámmal lakom.



2018. ápr. 2. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
gondolj arra, hogy na megint légteleníti a radiátort :D
2018. ápr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Az én szomszédom azért jött át szólni, mert hallotta, hogy a Gyerek kiönti a dobozból a lego duplot.

Erre nem voltam felkészülve. 😃

2018. ápr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy billentyűzet hangjának nem kellene fölfelé hallatszania. Lefelé és oldalt sem. Főleg annyira, hogy zavarhatná.Azért egy ilyen alkalommal felmehetnél rákérdezni, miért zörög? A cső , és a padló verése viszont zavarásnak minősül.
2018. ápr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Volt már, hogy lekopogott a felső szomszéd a csövön, mert beszélgettünk este 11 kor... Ő meg hajnal 4-kor már a tv-t üvölteti, meg csoszog és általában csapkodja az ajtókat. Mikor kijelentette, hogy feljelent, mert a lakásban átalakítás folyt és nem kértünk TŐLE engedélyt, hogy leszereljünk egy régi gázbojlert, akkor telt be a pohár. Szépen, higgadtan elküldtem a halálf.aszára 🤣 tudtára adtam, hogy ha még egyszer meghallom, hogy minket szid másnak és hazudozik, akkor egy perc nyugta nem lesz... Azért még megjegyeztem az öreglánynak, hogy figyeljen oda a lépcsőházban, kár lenne véletlen leesnie. 🤩 azóta nem igen látom, a rend kedvéért meg szoktam várni hétvégén, míg elcsendesedik és akkor állok neki takarítani, üvöltő zene mellett. (nincs alsó szomszéd hála az égnek, őt sajnálnám).


Összegezve,, minden panelban vannak ilyen patkányok, akik beledöglenének abba, ha értelmes ember módjára viselkednének. Azért ne hagyd magad...

2018. ápr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Én este teljes csendben mikor alváshoz lefekszem a szomszédom telefon rezgését is hallom, nincs csengőhang csak rezeg. Ez a panel sajnos. De azért nehogy már azért püfölje a radiátort mert te gépezel. Ilyenkor menj fel és kérdezd miért hangoskosik mert te mondjuk aludnál és zavar, ha erre azt válaszolja hogy zavarja a billentyűzeted akkor verd szét a fején.
2018. ápr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk nincs. Csak egy foggyos gyerek néha veri a radiátort.

Már volt hogy visszadübögtem a mi radiátorunkon. Erre abbahagyták.

2018. ápr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

“Persze az a poén, hogy engem kicsit sem zavarnak a förtről jövő hangok meg ezek az ütögetések, mert mindig csinállok valamit vagy hallgatok valamit.“


Én arra tippelek, hogy akkor az a “valamit hallgatás” zavarja őket. Nem létezik, hogy a billentyűzetedet hallják.

2018. ápr. 3. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%

Igazabol panelje vallogatja.

Nalunk peldaul vastagok a falak, tavfutes megszunt, mindenkinek sajat kozpontija van igy utheted egesz nap a radiatort, csak a gyerekuvoltes hallatszik at, de az is halkan. Es meg kutyasok is vannak, azt is csak a lepcsohazban hallod.

Ellenben felesegem nagymamajanal brazilok laknal alul felul, ott olyan mintha motoros talalkozo lenne.

2018. ápr. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
7# Nem hiszem :) Fülhallgató
2018. ápr. 3. 09:53
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt hasonló szomszédom, amíg panelban laktam (már nem abban lakok). Egyik alkalommal este 10 körül elkezdett zörögni a radiátor csövén szintén, mint nálad, erre én visszazörögtem (amúgy halkan tévéztem a szobában, semmi extra, szóval nem értettem, mi a baja). Miután visszazörögtem, felkiabált, hogy én mit ordítozok. Mondom én semmit, máshol ordítoznak, erre azt mondta, hogy szóljak az illetőnek. Én meg visszaszóltam, szóljál neki te, ha téged zavar. Erre az apja is elkezdett ordenáré módon ordítozni kifelé az ablakon, hogy mi milyen bunkók vagyunk meg stb. Miután fel lettek világosítva, hogy az ő alsó szomszédjuk ordítozik, békén hagytak minket. Volt olyan is, hogy szintén felzörögtek a radiátor csövén, hogy miért fúrok. Én meg kikiabáltam az ablakon, hogy mi a probléma, nem is én fúrok (tényleg nem én fúrtam). Na, akkor egy darabig megint békén hagytak minket. Igazi gyökér család volt amúgy.
2018. ápr. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!