Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Melyik jellemzőjük/ mi miatt...

Melyik jellemzőjük/ mi miatt drágábbak és elismertebbek a budai lakótelepek?

Figyelt kérdés

A lakótelepekre gondolok itt most, panel, régebbi tégla telepekre, esetleg az új lakóparkokra.


Mi miatt számít jobbnak Buda?


2018. ápr. 23. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Mert egész Buda drágább. Akkor a lakótelep is értelemszerűen drágább. Ennek oka a jóval kevesebb csöves ,lumpenproli, cigány, bűnöző ,(nem tudják megfizetni)és a több hegyes dombos zöldterület,jobb levegő.
2018. ápr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Még Gazdagrétet értem, messze van mindentől és nekem pl nem tetszik, de az látszik, hogy tényleg igényesebb emberek lakják.

Pók utcai dettó.

A másik oldalon ott van Vizafogó, Újlipótváros ( annak is ebben a pillanatban a lakótelep részét értve).


Én homogén masszának látom ebből a szempontból Budapestet.

2018. ápr. 23. 15:32
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Hype. A 11-be járok dolgozni, minden áldott nap (esküszöm) a pofámba tolja legalább 3 cigány az "occsó parfümöt", majd jönnek a csövesek meg a fogatlan munkások az automata kávékkal.


Egy undorító sz..rtelep az is, de több cégnek ott van székhelye, frekventált, ezért drágább. A családi házas csili vili elit negyed pedig ugyanolyan, mint a 16-17 kerület egyes részein akár, vagy akár Csepelen, csak pechükre ők nem lettek olyan népszerűek.

2018. ápr. 30. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos züllik a 11 nagyon :(
2018. dec. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!