Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet kezdeni az idegbeteg...

Mit lehet kezdeni az idegbeteg szomszéddal?

Figyelt kérdés
Panelben az egyik szomszédom egy fiatal pár. Van 2 gyerek, a nagyobbik 2 év körül van, a kisebbik még babakocsis. Az anyjuk egész nap itthon van velük, és állandóan az üvöltésétől zeng a ház. Mint egy idegbeteg vadállat, úgy ordítozik a gyerekekkel, én nem tudom, mi lehet a fő bűnük szegény kicsiknek, de ez a nő egy istencsapása. Ráadásul undorítóan alpári stílusban üvöltözik, már kb az összes magyar átlagkáromkodást ráhordta a gyerekekre. Kívülről persze játssza a szende nőt, a boldog családanyát, fb-on se győzi mutogatni, hogy milyen boldogan élnek együtt. Én meg itt vagyok és hallom sajnos, hogy az ellenkezője a valóság. És nagyon sajnálom a két kicsit. El lehet képzelni, hogy szinte folyamatosan sír valamelyik. És tényleg nem tudom, mi a fenét lehetne kezdeni ezzel a helyzettel. Tudja valaki, hogy a gyámhatóságot milyen esetben lehet értesíteni? Azt ugyan nem tudom, üti-e őket, de azt se tartom kizártnak... Mindenesetre már az elmebeteg ordibálást is elég lehet átélni szegényeknek... Volt már valaki hasonló helyzetben a szomszédjával?

2018. máj. 8. 15:50
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Amúgy apuka is ordítozik rendesen, ezt mostanában kezdtük csak hallani. Így most már érthető, hogy miért alkotnak egy párt anyukával, hasonlóan idegbeteg mindkettő.


Szegény gyerekek....

2018. máj. 15. 20:02
 12/14 A kérdező kommentje:
Akit esetleg érdekel a folytatás... Tegnap átmentem hozzájuk, apuci nyitott ajtót, és megpróbáltam nagyon kedvesen, de határozottan elmondani, hogy ez így már nem mehet tovább. Tessék megkapaszkodni, a válasz: ők nem szoktak kiabálni a gyerekekkel, biztosan máshonnan jön át a hang. :D :D :D Szóval szemrebbenés nélkül hazudott, de utána még keménykedett is egy sort, próbálta éreztetni, hogy kettőnk közül ő az alfahím és én mit dumálok bele az életükbe. Sejtettem, hogy ez lesz, nem lehet ezekkel a gyökerekkel mit kezdeni. Persze ma is kinek az üvöltését hallgatjuk? Apuciét... "beragasztom azt a kib*sz*tt szádat!!!!" és hasonló magasröptű megnyilvánulások. A gyerek meg egyfolytában sírdogál. Feleségem a vizsgáira tanulna, de esélytelen.
2018. máj. 19. 14:00
 13/14 anonim ***** válasza:
Ezt ne hagyd ennyiben, a gyerek érdekében. Muszáj neki segíteni valahogy.
2018. máj. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem tudok... Tehetetlennek érzem magam. Azóta is megy a műsor mindennap. Csak akkor fog változni a helyzet egy kicsit pozitív irányba, ha a kisebbik gyerek is óvodás lesz és az idegbeteg nő szépen visszamegy dolgozni. Az itthonlét nagyon nem használ neki.
2018. jún. 25. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!