Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mást is idegesítene ilyen...

Mást is idegesítene ilyen szomszéd, vagy én vagyok már idegbeteg?

Figyelt kérdés

Szembe szomszédról lenne szó, az autójával úgy áll be, hogy betolat, közben ég a lámpája, és telibe világítja vele a házunkat(beállhatna simán orral is) majd amikor már beállt, még járatja egy fél órát az autó motorját, égő lámpával. Mindezt sötétedés után jóval.

Aztán lehet, mástól ugyanez nem idegesítene, ez egy flegma képű 20 év körüli srác, egy nagy dízel VW-el, a kerítésük kezd kidőlni, meg még amit odahánytak gazokat több hónapja az utcára, a mai napig ugyanúgy ott van, kb semmi mással nem foglalkozik, csak a szépséges autójával. 2 hétig kényszerszabadságon voltam, egész nap hallgathattam az autóját, hogy ott járatta a ház előtt, az illető amúgy egész nap otthon van, van egy barátnője, meg egy gyerekük.

Aztán lehet, direkt csinálja ezt a lámpás dolgot, mert látja rajtam, nem kifejezetten szimpatikus a feje.



2018. febr. 26. 13:52
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
68%
Miért nem beszélsz vele, hogy hagyja abba?
2018. febr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
62%

Teljesen normális, hogy háttal áll be, és az is, hogy sötétedés után ég a lámpája.

Az nem normális, hogyha valóban egész nap jár a motor. Bár ezt kétlem. Mégis miért tenne valaki ilyet, hogy egész nap járatja az autóját, ha nem is használja.

Te vagy idegbeteg.

2018. febr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
84%
Talán tégy fel egy sötétítő függönyt. Nehogy már az ember a saját telkére ne állhasson be a szembeszomszéd miatt...
2018. febr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
90%
Sötétístéstechnika kifejezesre guglizz rá!
2018. febr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
67%
Gondolom addig járatja a motort, míg az asszony kipakolja a cuccot és a kisbabát a kocsiból, nem? A bevilágítás és a motorzaj ellen csukd be az ablakot és húzd le a redőnyt arra a hosszú időre, amíg beáll és bemennek a házba. Ennyin ugyan ne hergeld magad, nem nagy ügy.
2018. febr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

Akkor leírom jobban, az egész házunk olyankor olyan, mintha díszkivilágításban pompázna, a másik ablakon vakít be a fény.

Majd amikor már beállt, még égeti a lámpáját vagy fél órát még.

Közelben laknak a rokonai, oda mászkál egész nap.

Ezeket a turbó dízeleket még járatni kell megállás után, állítólag, gondolom ezért csinálja.

2018. febr. 26. 14:04
 7/42 anonim ***** válasza:
53%
Te vagy idegbeteg.
2018. febr. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
65%

Az utcai közvilágítás nem zavar? :D

Ne leskelődj utána, húzd be a függönyt, és észre sem fogod venni, hogy valami világít kint az utcán.

2018. febr. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
68%

És?


Tegyél fel sötétítőt, ha zavar.

2018. febr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

A közvilágítás egy haldokló szentjánosbogár ahhoz képest.

Van közvilágítás, de az csak az utcát világítja.

Felesleges magyaráznom, látni kellene.

Aki lakik rajtam kívül még a házban, őt is nagyon zavarja. Akkor valószínű ő se normális.

2018. febr. 26. 14:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!