Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi lenne a megoldás a hős...

Mi lenne a megoldás a hős utcai helyzetre?

Figyelt kérdés

Nekem egyik haverom ott lakott még pár hónapja a családjával... voltam ott párszor... Nagyon rosszul éreztem magam

Viszont elindult bennem egy olyan dolog, hogy az ottani gyerekeken minél előbb kéne segíteni, amíg még nem túl késő :(

Szerintetek az ottani állapotokra mi lenne az Emberséges megoldás?

Csak érdekel az emberek véleménye

16/L


2018. máj. 16. 07:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak radikális megoldás segítene.

Minden gyereket elvenni nevelőotthonba. A felnőtteket elküldeni valami tanfolyamra, piacképes szakmát szerezni. Ha elvégezte, kap egy szükséglakást. Ha dolgozott legalább fél évet, akkor visszakapja a gyerekeit. Ha abbahagyja a munkát és fél évig nem talál újabbat, megint elvenni őket. Ha ez alatt újabb gyereket csinál, azt is elvenni. Fogamzásgátlás minden módját ingyenessé tenni a számukra, de a felelőtlen szaporodást keményen szankcionálni.


Persze ezt esélytelen lenne megvalósítani, mert sírna az összes széplelkű jogvédő, de valahogy meg kellene oldani, hogy csak a széplelkű jogvédők finanszírozzák ezt az életet.

2018. máj. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Akkor a széplelkű jogvédők fogadjanak be egyet közülük.



Ezeknek nagyrésze önkényes, illegális lakásfoglaló.

A normálisaknak, akik legálisan laknak ott és nincs akkora tartozásuk, adni lakást.

Az önkényes lakásfoglalókat egy minutumig nem tudom sajnálni.



Ott lakom a Százados negyedben.


Miattuk fél az ember néha a környék villamosmegállóiban.

Miattuk ül az ember mereven a villamoson, ha körülállták, próbál úgy tenni, mintha észre se venné őket, dáridóznak körülötte és beszélnek is hozzá, a furgonból pedig átnéznek a villamosra, hogy mi ez a dajdaj.

Miattuk nem volt kosár sokáig az élelmiszerboltban, mert megrongálták.

Miattuk néznek árgus szemmel az őrök az élelmiszerboltban.

A nyóckeres térfigyelő kamerától 5, azaz öt méterre támadják meg az idősödő nőt és tépik le az aranyláncot a nyakából, mert nekik nem számít, ha véletlenül pont elkapja őket a rendőrség, csak az anyag és annak kifizetése.



Drogosak, szakadtak, büdösek, nem is akarnak beilleszkedni és aki nem volt közülük még börtönben, az nem is igazi férfi.


Amúgy nemcsak kisebbségiek ilyenek közülük. Csak úgy szólok!



:(

2018. máj. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!