Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy reagáljak a szemben lévő...

Hogy reagáljak a szemben lévő erkélyen napozó srác húzására?

Figyelt kérdés
Kint voltam az erkélyünkön, olvasgattam, amikor láttam, hogy a szemben lévő ház erkélyére kijött egy helyes arcú, enyhén macis, formás lábú srác egy szál rövidnadrágban. Leült cigizni,hosszan nézett engem, majd felállt, levette a rövidnadrágját, és azóta ott álldogál, tornázgat anyaszült meztelen, ill. nézi, hogy figyelem-e őt. Ha bejövök, ő is bemegy a lakásába, de ha kimegyek, azonnal kint terem az erkélyen, s megismétli a vetkőzőshow-t.

2018. jún. 3. 15:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
43%
Jaj, így már még betegebb a sztori... Ha esetleg összefutsz vele újra, mondd el neki, hogy ne csinálja ezt többet, mert nem vagy rá kíváncsi.
2018. jún. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
84%

"helyes arcú, enyhén macis, formás lábú srác "

Azért benned is bujkálhat valami, pasi pasiról csak úgy ilyen leírást nem ad.. :DD

2018. jún. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
81%
12-es nekem is gyanús volt ez az ürge... :D
2018. jún. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Levideózni, napiszarra vele.

Ismerősöméknél is volt ilyen mutogatós bácsi, azzal a különbséggel, hogy ott mindenki megcsodálhatta a bájait. Lefotózták, majd rakattak az udvarba egy hatalmas plakátot róla, hogy az utcán/járdán lévők is jól lássák ha elmennek ott. Volt ám sírás-rívás, a szomszédok közölték, hogy 1 hétig bizony kint marad, és ha még egyszer mutogatja magát, az utcát teleplakátolják vele. (természetesen a "csúnyája" nem látszott a képen, az ki volt pixelezve) Abbahagyta, rá egy hónapra pedig elköltözött. :D

2018. jún. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Retek meleg volt a kecóban, ezért levettem a pólómat, majd kiültem cigizni az erkélyre. Erre valami homokos hü.lyegyerek elkezd bambulni. Visszanézek, erre nem veszi a lapot, továbbra is engem néz. Erre levetkőztem alul is, hátha eltakarodik, de ez rovabbra is stírölt? Szerintetek mit tegyek?
2018. jún. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Folytatást :DD


Velem egy csaj szemezget a szomszéd ház erkélyén. Lány vagyok.

2018. jún. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
ÉN közölném vele, hogy nem mutogatnám a zsaros testemet senkinek, és a kis farkára meg végképp nem kíváncsi senki.
2018. jún. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kivinném az mp3-as magnót az erkélyre, azt átbömböltetném neki ezt a dalt. ^_^

https://www.youtube.com/watch?v=m9t11mAAgbs

2018. jún. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!