Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nem lehet az udvaron beszélni,...

Nem lehet az udvaron beszélni, mert mi van, ha a szomszéd meghallja? Lehet így élni?

Figyelt kérdés

Apám 2 szót nem enged kint szólni, ha valamit mondok leüvölt. Az ablakot nem lehet kinyitni, mert "minden kihallatszik".

Konkrétan üvöltözik, ha akár annyit is kiszólok az udbaron, hogy "vegyél tejet, ha mész boltba".


A szomszéd asszony âllandóan a tuja mögé elbujik és hallgatózik. Viszont ez nem élet, hogy semmit sem lehet beszéln, inem lehet szellőztetni, 30 fokban csukott ablak, mert kihallatszik.


Ezért is költözöm. Mert az állanfó üvöltésből elég, meg 22 évesen ne mondja meg senki, hogy beszélhetek-e az udvaron, mert a szomszéd Kati hallagtózik.


2018. jún. 21. 01:52
 1/9 A kérdező kommentje:

Mert "szétviszi a faluban".


Mondjuk olyan mondatokon, hogy szerdán fodrászhoz megyek, vagy cicc cica, mit tudna körbevinni?????


Habár egyszer kiüvöltött a ablakon, hogy aguonvág a macskámmal együtt, ha mégegys, e rhívom. Mindig ordibálnak, az emeltről videóznak, mit csinalunk.

2018. jún. 21. 01:57
 2/9 anonim válasza:
3%
Én se beszélnékaz udvaron.Utálom ha valaki hallgatózik aztán meg pletykálkodik rólam
2018. jún. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Én csak azt nen értem, miért érdekel valakit h a szomszéd v akár az egész falu mit beszél róla. Egyszerűen csak nem kell vele foglalkozni. De ha videót is készít, akkor simán feljelentheted.
2018. jún. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

De végül ha elköltözöl, akkor nem mindegy milyen marha apád van? 😃

Arra a néhány hétvégére, amit ezentúl náluk töltesz, akár tiszteletben is tarthatod Apud házszabályát, de felőlem kiabálóversenyt is rendezhetsz az udvaron, ha te így akarsz lázadni 😃

2018. jún. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

Kérdezd meg a fatert, hogy az nem hallatszik ki hogy állandóan üvöltözik? Mert ugye ez alapján Kati néni már rég telekürtölte a falut, hogy a Géza milyen egy idegbeteg barom, hogy állandóan kiabál...

Amúgy egyszer kell rendbetenni a szomszédasszonyt, hogy törődjön inkább a maga dolgával, különben megjárja.

2018. jún. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
100%

Nálunk is ez volt és ami röhej, hogy ők is 0-24ben üvöltenek tehát amit a szomszéd "szétvihet" azt pont az hogy a szüleim nem képesek felnőttként kommunikálni. Nálunk ez így ment amíg ott laktam:

Én: Tiszta kutyaszőr vagyok lol

Anyám: Fogd már be, meghallják!!

Én: És?

Anyám: Azt fogják hinni hogy kutyaszőrösen ülünk asztalhoz!

Én: Oké akkor kikiabálom hogy evés előtt kezet mosok...

Anyám: Nem érted hogy fogd be a pofád, hallják a szomszédok? Szégyent hozol rám?!

Én: *ordítva* Xarok a szomszédokra!!!! Szégyelljék ők magukat amiért hallgatóznak, nincs jobb dolguk a szar unalmas életükben!!! Ja és azóta kutyanyálas is lettem, csak hogy tudják!

Anyám: *jajvszékelve vonul be a házba hogy nehogy az utcán járók kapcsolatba hozzák valahogy velem*

2018. jún. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
előző: ez jó xD xD
2018. jún. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszélni nem lehet, de üvöltözni lehet? Sokkal jobb, ha az gondolják az apádról, hogy egy idegbeteg állat, mintsem az, hogy nincs nálatok tej. Érdekes logikája van
2018. jún. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyilván ne a másik füle hallatára beszéljünk a hüvelyflóránkról pl.) De egy hozz tejet a boltból, vagy bármilyen más érdektelen mondat nyugodtan elhangozhat néha. Kit érdekel ha meghallják?
2018. jún. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!