Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az ilyen nemtörődöm, rohadt...

Az ilyen nemtörődöm, rohadt szomszédokkal mit lehet kezdeni? Kerek 8 hónapja felújít.

Figyelt kérdés
Mint ahogy fent is írtam, 8 hónapja kezdődött minden, mikor ideköltözött a harmadikra az arc. Egy négy emeletes panelházról van szó, mi az elsőn lakunk, felettünk a másodikon és a negyediken nem lakik senki. Viszont a jóember egy büdös bunkó ta.hó paraszt, és 8 hónapja folyamatosan fúr, kalapál, csiszol, és üti azt a kibszott falat, de úgy hogy semmit nem lehet tőle csinálni, mert olyan mintha mellettem nyomná az ipart. És nemszámít az hogy ünnep nap van, tolja ugyanúgy, karácsony másnapján is ezerrel ütvefúrózott. Két hónapig tűrtük, utána szóltunk, semmi. Mostmár hetente járunk fel hozzá, de valamikor ki se nyitja az ajtót. Beszéltünk a közös képviselővel, de ahhoz hogy rendőrségre vigyünk az ügyet, aláírást kéne gyűjtenünk, de rajtunk kívül senki nem hallja mert nem ebbe az "oszlopba" laknak. Teljesen tehetetlenek vagyunk. De egyáltalán mit lehet ennyi ideig fúrni és kalapálni valamit egy panel lakáson? Az egyedüli pozitív a dologban, hogy reggel pontba mindig 6:30-kor kezdi a rombolást, így nem kell hogy ébresztőt állítsak.

2018. jún. 25. 09:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem csak felettem lakik egy éven át felújítást végző idióta. El nem tudom képzelni mi az amit ennyi időn át lehet csinálni, én is arra gondoltam műhelyt rendezett be odafent és ott dolgozik stikában. De ha nem dolgozik akkor széthúzgálja a bútorzatot a kisifiának akik futbalozik egy órácskát minden este lefekvés előtt hálistennek. Undorító emberek vannak.
2018. jún. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
37%
Fúj de okádok, az ilyen suttyótól, akik leszarják a többi lakók nyugalmát. Felettem egy ilyen suttyó gyüttment volt, aki fúrt, faragott és a büdös kölke ugrabugrált felettem, reggel 8-től este 10-ig. A végén már a seprűnyéllel kopogtam fel (faszerkezetű a mennyezet) és visszább vett az arcából. Ennél sokkal veszélyesebb ha szenilis, demens szomszédod van, aki a "fiának, rokonának, Gyula haverjának a TSZ-ből vagy az ellenségednek" hisz és mindenféle, képtelen, beteg dolgokat talál ki. "Maga egy kém, súgta nekem múltkor, mikor reggel faraksszemet nézett az ágyam mellett". :DDD
2020. febr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
47%
Te farkasszemet tartasz az ágyad mellett, uccsó? :-))
2020. febr. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én vidéki vagyok, panelba lakunk,mi egyetlenegy egy szomszédot ismerünk.Már itt élünk 2 éve,de ezalatt a két év alatt az emberek 70% cserélődik

15 lakásból 5 fix a többi albérletben van kiadva,mi úgy vettünk,a mi szintünkön a 2 év alatt 4x jöttek mentek, pár hónapra beköltözik valami,elmegy, áll egy darabig valaki megint jön.


Többi szinten is hasonló a helyzet

2021. dec. 25. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#14 vagyok

Ezzel csak azt akartam mondani,hogy sok a bérlő és folyton folyvást megy valami felújítás,butorozás.... El lehet szerintem képzelni mi mehet itt ha tényleg nálunk is a mi szintünkön már 4x ki-be mászkálás folyik.


Legdurvább este 18 után állnak neki .....

Értem én,hogy dolgozol,nem mindenki végez 15kor mint én,de könyörgöm valaki már lepihenne

2021. dec. 25. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!