Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csajbunyó. Ti kinek adnátok...

Csajbunyó. Ti kinek adnátok igazat, melyiket tennének ki a házból?

Figyelt kérdés

Alkoholos befolyásoltság alatt összeverekedtem egy lánnyal, akit nem ismerek, de nem is idegen. Igazából ő jött nekem, de éreztem, tudtam hogy nekem fog jönni, és nem állítottam le. Sőt,

hergeltem. Akartam, hogy nekem jöjjön. És jött is. Erősebb volt nálam, hozzám képest nagy debella, legalább 30 kilóval többet nyom. Letepert és ütögetett ököllel, én meg szakszerűen védtem a fejem amíg a többiek le nem rángatták rólam.

De még mielőtt idáig fajult volna a verekedés, leszedtem a haját! Én nem tudtam, hogy parókája van. Az igazi haja felnyírt, pixie fazon. Ezen extrára begurult meg rejtegette.

Utána minket nem lehetett egy helyen tartani, mert az a debella nem nyugodott, nekem akart jönni. Ezért evidens volt, hogy egyikünknek kiteszik a szűrét.

De itt volt a ciki, mert bár ő jött nekem, de én attól még felhergeltem, ráadásul idegesítően ittas voltam. Plusz engem nem ismertek. Tehát gondolom a csaj alapnak vette, hogy engem raknak ki. De nem, és ezt előre tudtam, mert én viszont a barátom barátnője vagyok. Ezért sajnos a csajnak mennie kellett.


2018. jún. 28. 22:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, hergeltem. Akartam, hogy nekem jöjjön. - Te kezted. Én azokat kiraknám, akik a piától agresszív barmok lesznek. Megérdemelten kaptad a pofonokat.
2018. jún. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus idegesítő kis görcs vagy. Gondolom nagyon csúnyán sértegetted a kinézete miatt. Kaphattál volna nagyobbat is.
2018. júl. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
92%
Mivel hergelted fel?
2018. júl. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten ostobák és prolik vagytok.
2018. júl. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Aki rendben van saját magával, az nem megy neki a másik embernek illetve nem is provokálja a másikat.

Két idióta hülye liba vagytok, én mindegyikőtötek úgy kiszexuáltam volna, mint cicát kakilni.

2018. szept. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!