Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennének a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennének a helyemben?

Figyelt kérdés
16 éve vagyunk együtt a férjemmel.Van egy gyönyörű 9 éves lányunk.Sajnos az utóbbi fél évben elég kautikusan alakulnak a dolgaink.Olyan se vele se nélküle kapcsolatunk lett.A problémám az hogy védekezés nélkül szeretkeztünk az utóbbi időben.most nem jött meg a menstruációm.Félek hogy terhes vagyok.Most jelen pillanatban nem lenne jó.Az utóbbi időben annyi stressz ért hogy bízom benne emiatt késik.Azonban vannak tüneteim.Émelygés hányás szédülés.Tegnap elájultam a fürdőben.Szerintetek mire utalnak ezek a tünetek?Nem tudom mire gondoljak.Holnap csinálok egy terhességi tesztet.A jövő héten elmegyek dokihoz is.

2016. okt. 14. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt nő vagy,és nem tudod magadtól,hogy tesztet kell csinàlnod?mi honnan tudjuk,hogy terhes vagy e?az orvos megmondja..se veled se nelkuled kapcsolatnan pedig védekezel.
2016. okt. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Mit tennének a helyemben?"


Ha a terhességi gyanú- és valószínűségi jeleket 100%-ig produkálnám védekezés nélküli szexek után, akkor pisilnék egyet a pohárba, és beledugnám a 400 forintos tesztet. Ne aggódj, védekezés nélküli szexuális élet mellett ez 99%, hogy baba lesz. Gratulálok a felelősségteljes hozzáálláshoz! Csak utána ne lepődj meg, ha cseperedik egy kicsit a lányod, és 16-17 évesen hazajön pocakkal.


Célszerű lenne most tisztázni a helyzetet és elkezdeni normálisan élni.

2016. okt. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdésed költői...

Te is pontosan tudod, hogy mit kell tenned: először is tesztelni egyet, hogy tudd, mi a helyzet.

Azt is pontosan tudod, hogy nagy marhaság rossz kapcsolatban védekezés nélkül szexelni.

Mindenesetre akár terhes vagy, akár nem, ezt a párkapcsolatot újra kell gondolni, és ez az, amit SENKI nem fog tudni megtenni helyetted.

2016. okt. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Már hogy lenne 99% az esélye, hogy baba lesz védekezés nélküli szexnél, adott napokon lehet megtermékenyülni, oké, hogy a spermiumok elélnek egy darabig, de még úgy sem 99%.

Ezekkel a tünetekkel viszont már gyanús.

2016. okt. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyről beszéltünk, bocs. Félreolvastam.
2016. okt. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Ma csináltam tesztet és nem vagyok terhes.
2016. okt. 16. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!