Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sírnak inkább, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sírnak inkább, mint tennének valamit?

Figyelt kérdés

Sziasztok, barátnőmmel közzel 3 éve vagyunk együtt. Szinte, mindig azt hallom tőle hogy neki, milyen rossz volt a kislány kora nem íratták be táncra stb... Még soha, nem igazán láttam volna tőle, hogy igazán küzdene azért hogy változtasson és tegyen érte amit szeret. Szeret táncolni, viszont hiába mondom neki, hogy kezdjen bele csinálja, legalább próbálja meg. De semmi... Ő is meg az anyukája is avval jön hogy sok pénz stb... Meg hogy jobb lett volna akkor amikor kislány lett volna stb...


Most jelenleg tényleg nincs pénze. Mondtam neki, ha újra elkezd dolgozni, legalább minden hónapba 5-10ezret rakjon félre, az is valami legalább már annyival is közelebb van. (Sminkesnél is ezt mondtam neki.) Hiszen sminkes is szeretne lenni. Azt meg ha jól tudom 200-300ezer egy ilyen tanfolyam...


Komolyan nem értem, hogy legalább miért nem próbálja meg... Nem önfényezésből vagy valami. De én akármibe belekezdtem végig csináltam... Bármit, amit csak a fejembe veszek... Talán 1-2 dolog volt amit, abba hagytam. Ez pedig az edzés volt... Hamar rá kellet döbbennem hogy ez nem nekem való.... Nem igazán szeretem amit csináltam... Nem sokat ér az élet célok célok nélkül... Én pl.: munkamellet tetoválók 50ezres fizetéssel. És szinte, minden fizetésemet + amit még keresek, tetoválóként mind a tetkózásra megy... De le sem sz*rom mert szeretem amit csinálok.


Kicsit vissza térve a barátnőmre, sok mindent szeret/szeretne lenni. (Tánc,sminkes,zongora,bio boltos stb...)


De ahogy, én megismertem és ahogy én gondolom. Szerintem valahol legbelül, ő inkább bio boltban dolgozna. Szinte, az élete részét képezi. Mindig oda figyel hogy bio legyen és a legtöbbet is erről beszél inkább. Itt a közelbe viszont, kevés ilyen jellegű bolt van. Elkísértem, ilyen jellegű boltokba de annyira félénk, hogy meg sem mert szólalni. Nekem kellet helyette beszélnem...



2016. dec. 13. 12:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kicsit eltévesztettem a kategóriát.:/ Felnőtt párkapcsolatok, egyéb kérdések közé szeretem volna... Elnézését....
2016. dec. 13. 12:53
 2/12 anonim ***** válasza:

Túl félénk, ez biztos.

Az is biztos, hogy túl sok mindent szeretne csinálni egyszerre. Egy dolgot kellene kiválasztania és azt biztos. Ha valamit szeretnék csinálni, akkor arra szánok időt és pénzt még ha sok akkor is. De ha ennyire félénk, akkor nem tudom hogy szeretne például bio boltban dolgozni, oda emberek járnak és beszélni kell velük, ha tetszik, ha nem.

2016. dec. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát igen nagyon félénk. De avval nincs szerintem, gond hogy sok mindent szeretne. Én is anno így voltam vele. Azért, kell megpróbálnia mindet. És utána már eltudja biztosra dönteni, hogy mit is szeretne.
2016. dec. 13. 13:19
 4/12 anonim ***** válasza:

első mondat után nem olvastam tovább...Mert sok ember szenvedésfüggő és inkább sajnáltatja magát, pedig baromi jó dolga van.


Nekem volt ilyen csajom. Csak nyávogott, neki milyen sz*r az élete, és annyira rám terhelt mindent, hogy már nekem is rossz hangulatom lett.


Eléggé lehangoló személyiség lehet, nem gondolod, hogy szívja az energiád? pszichológust ajánlom

2016. dec. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Második válaszoló!

Teljes mértékben igazad van. Nekem is van egy ilyen ismerősöm, hogy mindenért csak sajnáltatja magát, de nem lép semerre sem. Halkan tenném hozzá, hogy srác az illető.


Kérdező!

Szerintem beszélgess el vele kicsit komolyabban, mert ez így hosszútávon nem fog jót tenni neked sem, ki fogsz készülni idegileg még ha most nem érzed így, akkor is.

Nekem "kedves" volt barátom volt ilyen... Mi 3évig voltunk együtt, de elegem lett az állandó önsajnálatból, meg hogy félek még levegőt is venni dologból. Addig lépj, míg nem késő.

2016. dec. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Idegileg?:D Úgy már nem tudok kikészülni, már megtörtént.:)
2016. dec. 13. 16:51
 7/12 A kérdező kommentje:
Mellesleg köszönöm szépen mindenkinek a kedves válaszokat.:)
2016. dec. 13. 16:52
 8/12 anonim ***** válasza:
Sokkal több ilyen ember van, mint gondolnád. Végtére is maga a vallás is erről szól; ha isten is úgy akarja, akkor majd ezt csinálom, meg azt csinálom. Pontosabban majd ez történik, meg az történik. De mondok még durvábbat! A beteg ember sem meggyógyulni akar. Azt szeretné, ha meggyógyítanák őt. Nem cselekvésnek, hanem történésnek akar részese lenni.
2016. dec. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sajnos az ilyen emberek vannak többségben. Csak sírni tudnak meg tartani a markukat, de hogy tegyenek is valamit a sorsuk érdekében, az már nem megy.

Talán tudsz rá hatni és segíteni hátha fogékony a dolgokra. Egy próbát mindenképp megér.

2016. dec. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
igen sajnos olyan emberek vannak többségben akik olyan buták,hogy ilyeneket írnak,a baratnőm sok rosszul keresztül ment és nem sajnáltatja magát,és kislányént sem volt pénzük segény volt és csak annyit hallott h ugy sem vagy jo st. es senkilye se volt hogy nyavalyogna senkivel sem tidta megosztani a gondjat meg ha akarta volna is.és nem ö keszit ki engem vagy mast hanem őt keszitettek ki es es en meg ezek utan enis.
2016. dec. 14. 06:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!